Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért költesz többet egy Alfa...

Miért költesz többet egy Alfa Romeo-ra mint bármely más autó márkára?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 11:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Miért gondolod, hogy többet költök egy Alfa Romeo-ra mint bármely más autó márkára?
2016. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ne támadásnak vedd a kérdést :) pusztán ez a közvélemény és nem tudom a miértre a választ :)
2016. ápr. 3. 11:38
 3/26 anonim ***** válasza:
Egyetlen forintot sem költöttem még Alfa Romeo-ra...
2016. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Akkor miért válaszolsz a kérdésre. Köszönöm a válaszod! :D
2016. ápr. 3. 13:00
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszoltam.

Hülye kérdésre hülye választ lehet adni.

2016. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

Én se költöttem egy fillért sem még Alfára pont azért amit a kérdés firtat.


Az alfák nem éppen megbízhatóságukról híresek. Ez van. Cserébe kapsz egy életérzést, amit az alfab*zik éreznek csak.


Majd jön itt az a válaszolgató aki a tűzpiros hibamentes 156-osával aláz mindig mindenkit és megcáfol.

2016. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én sem teljesen értem a kérdést. Mivel soha életemben nem volt még Alfa Romeom, ezért egy forintot nem költöttem még rá.
2016. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Gondolom azokra gondol, akiknek Alfájuk van csak nem sikerült értelmesen feltenni a (z enyhén provokatív) kérdést.
2016. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
A legszebb az egészben az, hogy ha valaki esetleg meg merne kockáztatni egy olyan kijelentést, hogy neki Alfája van és nem kell extra sokat költeni rá, akkor egyből hazugnak és márkabhuzinak lenne titulálva (lásd fentebb).
2016. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ugyan már nem annyira érthetetlen ez a kérdés de ha igen sajnálom. Tehát miért ennyire rossz az Alfákrol kialakult vélemény vajon ha egy Alfája van az embernek 100 ezrekkel többet költ rá mintha egy BMWje Volkswagenenje vagy Toyotaja lenne? Ne mindenben a negatívitast meg kotekedest lássátok ez csak egy kérdés amire nemtudom a választ :)
2016. ápr. 3. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!