Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elromlot az oninditom hogy...

Elromlot az oninditom hogy tudom igy be inditani?

Figyelt kérdés
sziasztok elromlot az oninditom es kivancsi lennek igy hogy tudom be inditani az automat tudom hogy be huzo tekercsea meg szeerintem szen kefes isazt is tudom hogy tolasra be indul de nincs valami modszer ami tolas nelkuli ami tolas nelkul be inditsa nagyon fontos lenne mer az automba nagyon el van dugva meg a motort is meg kelene bontani es jelenleg nincs ra penzem es ezer szeretnek valamiegyszeru dolgot egy darabig ami tolas nelkul is be indits a motort elore is koszonom a valaszokat

2016. ápr. 3. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Az indítómotor feladata a motor forgásának megindítása. A betoláson kívül nincs más, de én azt sem javaslom mert elszakadhat a szíj, átugorhat a vezérlés ami tönkrevágja az egész motort. 10E-ftből rendbe lehet hozni átlagosan az indítót a felsorolt hibákból.
2016. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Betoláson kivül semmi emgoldás nincs.
2016. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a szervizbe azt mondtak hogy 40-50 ezer forint korul csinaljak meg mer nagyon nehezen lehet ki es beszerelni az oninditot
2016. ápr. 3. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
jó duma
2016. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Keress másik szervizet. (első voltam)


Egyébként milyen autó?

2016. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
alfaromeo 155 es valami motszer sincs esetleg hogy on inditoval inditsam olyanrol hallodtam hogy sebbesegbe kell egy kicsit mozgatni az autot vagy valtogatni alo helyzetben ezeksem valhatnak be esetleg ?
2016. ápr. 3. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik része romlott el! Ha a szabadonfutó elpörög akkor felújítás, ha leégett akkor szintén (vagy újat kell venni), ha mondjuk a szénkefe kopott csak el, akkor elszórakozhatsz azzal, hogy megkocogtatod az oldalát amíg valaki bent ül és elfordítja a kulcsot (ne legyen sebességben mert elüt!). De ez tényleg csak ideiglenes megoldás, lehet hogy csak ideig óráig jó.

10kHUF-ból meg nem igazán lehet egy önindítót felújítani. De lehet 40k alatt kijössz ha veszel egyet bontóban és azt teteted be (lutri, de jobb mint a biztos rossz :P)

2016. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a sebességben előre hátra lökögetés értelmetlen. Az önindítón nem javít. Nem hinném, hogy el alfánál a motort ki kéne szedni egy indító leszedéshez... Én a helyedben megkérdeznék több, független szervízt.
2016. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Könyörgöm, nagy kezdőbetű és írásjelek!

Tudod milyen fárasztó értelmezni ezt az idefosott szóhalmazt?


Első amúgy téved, nyugodtan be lehet tolni, kettesben vagy hármasban engedd rá a kuplungot, semmi baja nem lesz.

Egy durvább (fokozatkihagyásos) visszakapcsolásnál jóval nagyobb pofont kap a vezérlés, még sem lesz semmi baja.


Első: legközelebb azt se felejtsd ki, hogy a betolás tönkreteszi a katalizátort. Ha már hülyeséget írsz, legyen teljes!

2016. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 9-es válasza tökéletesen jó.De amíg meg nem javíttatod, addig marad a tolás.
2016. ápr. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!