Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400 ezerért lehet kapni már...

400 ezerért lehet kapni már egy normális állapotú Nissan Almera-t vagy Primera-t?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyat amire nem kell utána semmit költeni nem igazán.

Ebben az árban inkább olyanokat amikkel lehet közlekedni, de azért sok apróbb hibájuk van már.

2016. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet kapni, mi ausztriában 400 euroéert adtuk el 5 éve a nissan primerankat, de úgy hogy alvázvédelem megvolt csinálva, futómű rendbe votl téve, generátor felvolt újitva, fékek stb...

Megpróbálnék ausztriából beszerezni egyet helyedben :)

A vezető oldali első kerékív tud iszonyatosan rozsdásodni, egyébként nagyon nagyon jó autó.

Ha van időd keresgetni itthon is találhatsz vállalható állapotút ennyi pénzért.

2016. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
Olyat igen ami elvárható egy majdnem 20 éves kocsitól. Nem tökéletes döntés, de semmiképp nem rossz. Tudnál venni olcsóbban fenntarthatót ennyi pénzért, de ez annyival többet is ad.
2016. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen! Ez a két típus ha a japán gyártásút veszed ,ez még össze volt rakva rendesen átgondoltan. Rozsdára lehet számítani ,de cserben nem hagy az útszélen és minden reggel beindul ha menni kell.És egy jó autónak ez a fő ismérve.
2016. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

Almerából még oké, de Primerából nem nagyon tudsz japánt venni. A p10 túl régi, a p11 angol gyártás, a p11-144 pedig már francia időszak.

Almerából tudsz venni n15-öt.


Alvázszám: sjn.... Angliában készült

Jn.... Japánban készült

2016. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az N15 nem mind japán volt?


Normális állapotút szerintem lehet kapni 400-ért, a rozsdára kell leginkább odafigyelni.

2016. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
Azt nem tudom hogy az összes n15 japán volt-e, de kiderül az alvázszámból hogy milyen :)
2016. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mostmár szerintem lehet , én 2013ban jutottam hozzá 1000 euróért Németországban és Competence felszereltséggel!! Akkori árfolyamot tekintve 297ezer ft volt a vételár és mire itthon volt a szervizekkel (minden folyadék, fékbetétek) ,papírokkal 600ezerben állt meg. De a rozsdára figyelj oda nagyon, az ennek a legnagyobb ellensége
2018. ápr. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!