Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia vagy Suzuki Swift?

Skoda Felicia vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Előnyök,hátrányok. Fenntartási költségek.
2010. ápr. 5. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
totalcar.hu népítéletében tulajok írják le tapasztalataikat hibákkal és pozitívumokkal együtt, de ha én választanék polot, golfot vagy astrát esetleg corsát választanék
2010. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De magyarosan írtam le:P Nembaj remélem értetted
2010. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
suzuki!!! mert olcso , keveset eszik , olcso az alkatrészutánpotlása(ami nem sürün kell), olcso a fenntartása és mert japán! nem akarom bántani a skoda feliciát de szerintem naon messzi áll a suzukitol még ugy is h "papirauto" a suzka. Ha jol vezatsz akkro nem lessz gond a balesettel persze ez nem jelenit azt h egy barom nem megy beléd:S persze a skoda kasznia se készül 10es kazánlemezböl:D
2010. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyikse, mindkettő szar.

Toyota, BMW, Mercedes EZEK AUTÓK

[link]

2010. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Toyota egy rakás fos
2010. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Skoda + Suzuki = friss fosadék! D

Mindkét márkát be kellene tiltani!

Szégyen ilyet gyártani, de még szánalmasabb ilyennel járni! D

2010. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül egyik sem, de egy Opel Astrával jobban járnál. MOndd el mennyit szánsz rá.
2010. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lodarazs ***** válasza:
Mindkettőre iszonyat keveset kell költeni. A Felícia láncos motor, ez soha nem romlik el, nagyon megbízható autó, mondom ezt úgy, hogy Škoda szervizben dolgozom. A BMW sem rossz, csak nem ez volt a kérdés:)
2010. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Skodát válassz, nekünk is van 1 a családban, nagyon bevált megvan már vagy 10 éve és olaj, vezérműlánc, és egy féltengelycserén kívül semmit nem kellett ráfordítani! Formailag sokkal igényesebb mint egy Swift, kényelmesebb és biztonságosabb is!

Keress belőle egy jól felszerelt változatot és meghálálja!

2010. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy fosadék lenne a Skoda? Ugyanúgy megbízható, mint egy Japán vagy német autó. Az igaz, hogy az Octavia, SuperB alatt kicsit fapadosak, de a Suzuki még inkább. Egy BMW is ugyan olyan autó, mint minden más, csak nagyobb az eleganciája, kényelmesebb és van amiben jobb is, ezért nyílván többet is kérnek el. Sok márkát ismerek, de ami a fosadék az inkább a Peugeot, Citroen, Fiat és ilyenek.
2012. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!