Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki tudom hajlítani valamivel?

Ki tudom hajlítani valamivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Belém tolattak, nem írtunk betétlapot az ember fizetett 30 ezret. Az a gond, hogy a motorháztetőm elől behajlott egy kis sávban, ezért nehezen tudom felnyitni plusz nem illeszkedik rendesen. Szerintetek meg tudom oldani valamivel a kikalapálást otthon, vagy vigyem karosszériáshoz. Elég nehezen tudok hozzáférni, de elérem a horpadás hátulját..



2016. ápr. 5. 12:17
 1/8 TheCruve ***** válasza:

Milyen autóról van szÓ?


Nem tudni milyen mértékű a horpadás. Van amit simán kézzel vissza lehet nyomni, de ez gondolom nem olyan...


Ha otthon akarod megcsinálni akkor vedd le és próbáld meg visszanyomni valamivel , vagy vissza kopogtatni gumikalapáccsal... Lehet a festék le fog pattogni...


Ha szervizbe viszed ott kihúzzák géppel...

2016. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Peugeot 206, az eleje a szemből a logó mellet balra.
2016. ápr. 5. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy ilyen motorháztetőt a dupla lemez és a gyűrődési zónák rogyása miatt szinte lehetetlen normálisan kikalapálni. Lehet, hogy a kasznis is inkább cserét fog javasolni.
2016. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fényképezd le, így ennyiből lehetetlen megmondani, hogy érdemes-e vele próbálkozni otthon.
2016. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó boltot csináltál, a motorháztető nem az a kalapálható fajta dolog a dupla lemez miatt, egy bontott meg nem mindig jön ki a kapott pénzből, plusz a lakatos munkadíja, ha nem kell színre fújni!
2016. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hja, kezdem úgy érezni megszoptam, bár nézegettem bontottakat, vannak olyan 20 körül, de előbb megproóbálnám ebből mit lehet kihozni. Hozzá tudok férnit a horpadáshoz csak olyan szar helyen van, hogy még nem jöttem rá mivel tudnám szépen megütni, mert csavarhúzó meg ilyen éles szarok csúnya nyomott hagynak gondolom..

Majd csinálok képet,

2016. ápr. 5. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt régen olyan autóm, amibe minden oldalról belementek. Én indig a helyszínen intéztem kp.-re, de sose kalapáltattam ki,mert tudtam, hogy úgyis bontó lesz a vége. Így meg volt benzinpénz.
2016. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy egyszer bontó lesz a vége az tuti, de addig azért próbálnám normális állapotban tartani. Egy minden oldalon szarrá tört autó nem kelt valami jó benyomást.
2016. ápr. 7. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!