Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges hogy a 10w40-es...

Lehetséges hogy a 10w40-es motorolajat jobban eszi mint az 5w40-et?

Figyelt kérdés

Az autó BMW e36 320i 1998as. Azt vettem eszre hogy amikor a 10w40es olaj volt benne akkor egy kicsit eszegette az olajat, volt hogy fel ev alatt megneztem a nivopalcat es csontszaraz volt! Utana kellett toltenem meg 1-2 litert.

Ez volt a Castrol magnatec (erre nem volt feltuntetve a BMW cimke, hogy ontheto bele)


A masik az 5w40, eurol super lite motorolaj, ezt viszont nem eszi az auto, mar lassan eleri az 1 evet es meg a nivopalcan is van olaj, ez hogy lehetseges?


Bocsanatot kerek az ekezet miatt, telefonrol irok!



2016. ápr. 5. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig az utóbbi hidegen higabb.
2016. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De csak hidegen hígabb, és többet megy az autó melegen...
2016. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Ezt mért irod? A melegoldali értéke mindegyiknek 40-es.

2016. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a castrol köztudottan már nem a régi:) nekem még a ngéyhengeres 36 om nem csipegette...de a mostani 46-ba tuti nem tölteném bele:) 5w30 al elvan a 20i am:)
2016. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!