Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy bukócsővezé...

Mennyibe kerül egy bukócsővezés egy E36-ba vagy egy Ladába?

Figyelt kérdés

Amatőr szlalom, rally edzésekre epítek autót, tudom , hogy nem kell feltétlen bukócső de azért szeretnék. Mennyibe kerülhet körülbelűl? Karosszéria lakatossal kell ezt csináltatni?


Köszönöm



2016. ápr. 6. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gál bukócső ha jól tudom, 200E Ft.
2016. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ügyesek vagytok és van hozzá megfelelő ember, akkor anyagköltség is elég, bár ezzeh kell eg yolyan ember aki tudja tényleg mit csinál.
2016. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vesztek 30 méter 3as 5/4es csövet 10 méter 1/2 3as falu csövet tudtok csináni csavarozhatót, Gál féle nagyon jó de csak profi munkát csinál
2016. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kicsit rátérnék az anyagi, illetve a technikai részére is.

Az anyag ár mennyit takar kb, és egy jobb karosszéria lakatos is meg tudja csinálni ha viszem az anyagot meg a gépsast? Csak mert 1-2 karosszéria lakatosról hallottam, hogy jól dolgozik, meg ismerősöm már egy meglévő ladájában van bukócső (nem tudom ki csinálta, de nem sufni) amit esetleg lemintáznánk, méret,rögzítési pontok stb).. szóval karosszéria lakatost érdemes ezzel felkeresni?

2016. ápr. 10. 19:56
 5/7 veterán vas ***** válasza:
42%

Ha bukócsövet csináltatsz, műszakiztatni kell az autót, és csak 2 személyre vizsgáztatják.

Amennyiben nem rendszámos az autó -csak bohóckodásra használod- akkor ilyen problémád nincs. Szlalomon még "elmegy" egy házi építés, de rally versenyen, már a Te érdeked is, hogy valami komolyabb cső védjen.

Ne ezen spórolj!


Mit jelent az, hogy: "rally edzésre építek autót"? ;)

2016. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából itt (csak) szlalomra gondolok, de láttam Tökölön, hogy gyakori a rally edzés, és arra gondoltam egyszer elmenni megnézni.
2016. ápr. 13. 20:50
 7/7 veterán vas ***** válasza:
71%

A szlalomozáshoz könnyíteni szokták az autót. Egy házilag készült bukócső viszont alsó hangon plusz 15-20 kiló.

Hagyd a csudába.

Nem kell feldőlni............ :)

2016. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!