Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A váltója a 206 os peugeot-nak...

A váltója a 206 os peugeot-nak a suzuki ignishez képest milyen? Puha vagy kemény? én nagyon keménynek találom az ignis váltóját és nem akarok olyan autót.

Figyelt kérdés
a legjobb váltó ami NEKEM kényelmes volt az eddig a Citroen c4.
2016. ápr. 7. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez msot relativ. Csak úgy lehet összehasonlítani, ha egmyás után kiprobálja az ember.
2016. ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Ha a váltó határozza meg milyen autód lesz,akkor miért nem maradsz a c4-nél?

Most tanulsz vezetni,és már a 3.oktatót fogyasztod el?

Ha "puha" lesz a váltó akkor majd kitalálsz megint valami marhaságot,csakhogy milyen autót nemakarsz még?


[volt ignisem,precíz pontos rövid váltóút jellemzi,hisz Japán,nemtudom mibajodvan vele]

-Ha meg még mindig hülyevagy a sebességváltáshoz,akkor javasolnék valami automatát,hamár a sors arra kényszerít hogy vezess mindenképpen...

2016. ápr. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na látom sikerült idebüfizni egy jót, kő kemény általános iskola alsó tagozatos cigány gyerek stílusban. Nos akkor jön a felvilágosítást.


"Ha a váltó határozza meg milyen autód lesz,akkor miért nem maradsz a c4-nél? "


attól hogy vezettem már olyan autót még nem jelenti hogy van is. Pénzem nincs újabbra régit meg annyira nem akarok venni.


"Most tanulsz vezetni,és már a 3.oktatót fogyasztod el?"


jó a fantazmagóriád :D 10 éve van jogsim. Tudom, ez nem igen sok idő, de nem most tanulok vezetni. Amúgy egy oktatót fogyasztottam csak és a felét annak is ellógtam. Egész életemben autóban ültem, anyukám és apukám is mindenhova azzal járt gy volt némi rálátásom az egészre. Át is mentem azonnal.


"Ha "puha" lesz a váltó akkor majd kitalálsz megint valami marhaságot,csakhogy milyen autót nemakarsz még? "


nem, ez a problémám. Ne akarok még egyszer beleesni ebbe a hibába.


"[volt ignisem,precíz pontos rövid váltóút jellemzi,hisz Japán,nemtudom mibajodvan vele]

-Ha meg még mindig hülyevagy a sebességváltáshoz,akkor javasolnék valami automatát,hamár a sors arra kényszerít hogy vezess mindenképpen..."


Undorító ez a leugató stílus, ugye tudod? :)


1, nekem nem jön be. Számomra kemény és azért nem is annyira pontos ahogy állítod.


2, attól még tudom kezelni a váltót hogy nem szeretem. Tudok váltani hisz minden napi használatban van. Ez pusztán kényelem, amit sajnos sokan nem tudtuk felfogni hogy valakinek van ilyen igénye is...


3, automata váltós autót sem azok vesznek általában akik hülyék" a vezetéshez, hanem azok akik a kénelemre mennek. Én szeretek váltogatni mert jó eldönteni mikor milyen sebességet használjak. Nekem nem kell automata de ettől még nem nézem le azokat akiknek automata van és főleg nem szólok be nekik ha azt mondják hogy nekik kényelmetlen váltani.



részemről ennyivel lezártam ezt. igazából válaszra sem volt méltatandó amit ide büfiztél, de nem bírtam szó nélkül hagyni.

2016. ápr. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!