Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autórádió fejegységet...

Milyen autórádió fejegységet vennétek 30ezer körül? Bluetooth, USB ami fontos, CD nem feltétel, de örülnék.

Figyelt kérdés
Linket dobjatok a leírással, vagy webshoppal! Köszi!
2016. ápr. 8. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pioneer MVH-X380BT
2016. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomcatters ***** válasza:
Nemtudom milyen autód van,de léteznek tipuspecifikus fejegysegek is, lehet használtan olyat is kapsz annyiert lehet 2 dinest is gps el 40 körül vannak olyanok inkább
2016. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy JVC KD X320BT-t vettem, szerintem nagyon jó, de már kifutóban van, szóval érdemes beszerezni minél hamarabb.

Ugyanebben a kategóriában nézegettem, a másik jelölt egy Alpine UTE-72BT volt, de azt sokan szidták, mert minden baja volt, minden elállítódik rajt, és ha 100 megánál nagyobb fájlt akarsz lejátszani, akkor akadozik.

Au autohifi-city-n nézegettem, ott a JVC-t a kategória legjobbjának mondták, kapható is: [link]

De itt van ez a Kenwood, ami szintén az egyik legjobb a kategóriában: [link]

Nyugodtan rendelheted máshonnan is, ha olcsóbb, én pl edigitalról rendeltem, ingyen kihozták, és akcióban volt.

CD szerintem teljesen felesleges manapság, bonyolult, és időigényes. Edigitalról lehet rendelni egy kicsi Sandisk pendrive-ot 2000 forintért, ami olyan kicsi, hogy ki sem látszik a rádióból.

2016. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


#2 - Golf3-ról beszélünk :)

2016. ápr. 9. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!