Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway superlight 125,250...

Keeway superlight 125,250 motorok milyenek?

Figyelt kérdés
munkába járnék vele (napi 10-15 max 25 km) szeretem a choppereket...pár éve motorozok... de nem ismerem a típust és megtetszett. jól néz ki, no meg az ára sem egy utolsó opció (nem szívesen ruháznék be egy Harley-re)

2016. ápr. 10. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kínai, fos, olcsó, gagyi.
2016. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Származását msot hanyagolva, ekkora motorral ne mondjuk már hogy " chopper ". Most choppernak kinéző motor, de köze nincs egy chopperhez.
2016. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Az ég világon semmi bajuk nincs ezeknek a motoroknak. Egy előnyük van, hogy nagyon keveset fogyasztanak, viszont ezek tényleg kicsik...nem köbcentire, hanem maga a motor kicsi.
2016. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Az ég világon semmi bajuk nincs ezeknek a motoroknak. "


Persze, csak nemcsoda hogy feleannyit mennek mint a többi motor, fura égésszaguk van 10 km után és fél évet ha kibírnak, de az ég világon semmi bajuk...

2016. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
ekkora baromságot is csak azok mondanak, akiknek nem volt még. 3 évig volt keeway speedem. nem ment, de nem is evett, kanyarok veszélyesek a virsli gumikkal de elmentem vele 33 ezer kmt, nagyobb gond nélkül. egyetlen hiba volt, hogy a szerelőm elbaszta a motort, és vihettem másikhoz, hogy megjavítsa. de ezen kívül szarért hugyért van hozzá alkatrész, lásd: lámpa 7e ft, komplett műszerfal 12 meg ilyenek. nekem most van egy 4,5 milliós motorom, de épp ilyet keresek mellé, mert ez városba túl nagy, de a keewayek a legjobbak erre! szal nyugodtan vegyél olyat. egyetlen hátránya, hogy nincs benne abs. szal óvatosan
2016. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az első pár válaszra tényleg ne hallgass, a "minden rossz" hozzászólók azt se tudják milyen motorról van szó. A különböző technikai kérdésekre (mint pl a motor) inkább hozzáértőktől kell kérdezni, pl a facebook-os motoros csoportban.

Jelenleg én is motorvásárlás előtt állok, sokat gondolkoztam, hánytam-vetettem, összehasonlítottam a különféle 125-ös járgányokat. Kínai, koreai, "japán", orosz, mindenféle motort kerestem. A legtöbb motoros kolléga 90%-ban a Keeway-re szavazott. Még pedig azért mert megbízható, olcsó és minden utolsó alkatrész kapható hozzá! Egynémelyik "ismerős" már 60.000Km-t ment vele gond nélkül. A kínai minőség manapság már jó (nem mindenre értve persze, csak a legtöbb motormárkáról tudok jót mondani, mint pl a Keeway, Kinroad, stb...), de a Keeway már kiváló minőségű. A Yamaha motorokba nagyon sok helyen Keeway alkatrészt tesznek! Mellesleg a Keeway-ben Yamaha licence blokk van....

M.o.-on külön Keeway Superlight rajongói csoport van. Gondolj bele, ha kuka lenne a motor akkor mégis ki rajongana érte? De nem, még külön csoportja is van. 2016 Június elején vásárolok egy ilyen motort, újonnan boltból. Ha találni fogok rajta (vagy benne) bármi hibát az elkövetkező 5 évben, akkor ígérem le fogom írni. De sztem nem lesz...

2016. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%

Előző válaszoló vagyok, igértem egy beszámolót a motorról.

2 éve van meg, több mint 10.000km van benne. 2 litert eszik, hatótáv egy teli tankkal 600km fölött. Hiba: 1x kiégett az első izzó (250ft volt bele az új...).

Bejártam vele az országot, motorostalálkozók, túrák... Semmi baja sem volt. Jelenleg éppen árulom, de csak mert Harley Davidson-t veszek. Sajnálom eladni, tényleg jó motor :(

2018. júl. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!