Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért számít az annyira az...

Miért számít az annyira az eladásnál a használtautó paicon, ha első tulajtól veszik?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 12:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Piacon*
2016. ápr. 10. 12:15
 2/8 anonim válasza:
Rossz kategória.
2016. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom,de telefonról írtam a kérdést és nem kérdezte a weboldal,hogy milyen kategóriába akarom írni a kérdést.
2016. ápr. 10. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tekergetnek órát, talán szét se hajtották annyira a kocsit (sem km-ben, sem lámpától lámpáig), illetve ha ott van egy autó nálad a 0 km-től akkor szerintem valamilyen szinten jobban kötődsz hozzá érzelmileg. (most így csak ezek jutottak eszembe, lehet van közte hülyeség is)

Illetve jobban leinformálható, mint egy mondjuk 20 éves kocsi, akinek te leszel a tizedik tulaja. Ki tudja mit csináltak vele előtte.

2016. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen logikus. Ha Magyarországon veszel első tulajtól autót, akkor annak leinformálható nagyjából az előélete. Illetve a tulaj minden problémáját ismeri az autónak, és jó esetben ezeket meg is osztja a vásárlóval. Meg ugye bármilyen tárgyat ha sok ember használ, az hamarabb tönkremegy, ha csak egy vagy 2 ember használ egy autót (normális vezetési stílussal), az nagy előny.
2016. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Könynebben leinformálható, esélyesebb h nem tekert.
2016. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
5-ös korrekt választ adott.
2016. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 17. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!