Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólagosan központizárat és...

Utólagosan központizárat és elektromos ablakot mennyiért tesznek autóba?

Figyelt kérdés
KInéztem magamnak egy autót de egyik sincs benne sajnos és nem tudom mennyibe kerülhetne.
2010. ápr. 6. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Alkatrész hozzá olcsón megúszod, de a munkadíj elég húzós... szóval nem éri meg ilyet venni, inkább keress olyat amiben van legalább központi. Nem hiszem hogy használtan olyan nagy differencia lenne a kettő között.


Szerintem egy 100-as-ba tuti benne lesz ha így utólag akarod ezeket betetetni.

2010. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
dehogy 100ezer:) Központizár 15ezer, elektromos ablak 24ezer mindkettő szereléésel , anyagköltséggel együtt!
2010. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat :) Nem néztem utána, de valakitől úgy hallottam hogy elég drága dolog így utólag beletenni, de akkor annyira nem húzós.. De az a jó ha gyári, azzal nem kell semmit csinálni :)
2010. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszát :) Nemértem miért írsz ha nem vagy biztos magadban :)
2010. ápr. 6. 12:54
 5/5 omadjoe ***** válasza:

én Fiat Unohoz bontott komplet központizárat 6e-ért, elektromos ablakemelöt ablakkal együtt kompletten 12e ft-ért adtam el. amugy csak a ablakemelömotor 6e ft darabja a bontoban...


nem lesz drága a 2 extra. pláne ha te szereled be öket...

2010. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!