Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Talisman, Volkswagen...

Renault Talisman, Volkswagen Passat, Opel Insignia vagy Skoda Superb?

Figyelt kérdés
Új autó vásárlása előtt vagyok. Ezt a négy autót néztem ki! Tehát nem érdekelnek mások, csak erre a négyre vagyok kíváncsi, ugyanis ezek tetszenek formára. Kellően nagy, családias, megbízható, nagy teljesítményű autót szeretnék vásárolni. Az igazat megvallva nekem a Reanult Talisman tetszik a legjobban, eddig is francia autóim voltak, nem volt velük gondom. De úgy tapasztalom hogy gyorsabban veszítenek az értékükből, mint pl egy Volkswagen. Illetve szerintem teljesítményben sem a Reanult a legjobb, a fogyasztásuk is elég magas, és igazán presztizs értéke sem nagyon van. Ezért gondoltam hogy akkor inkább valami német autót kellene vennem. A Volkswagen is nagyon tetszik formára, és a Passatokról mindig több jót hallottam, mint rosszat. Erős, strapabíró és dinamikus autó. És úgy érzem még mindig van presztizs értéke. A Skodákról tudom hogy VW konszern, az áruk is kezzd nagyon Volkswagenes lenni, de vannak is olyan jók mint a nagytesó? Az Opelről nem sokat tudok, viszont az utakon sok Insigniát látok, gondolom akkor csak jó lehet ha az emberek ilyen szivesen veszik. Ti melyiket választanátok?

2016. ápr. 10. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
F betűs autót ne vegyél, ha nem akarod a pénzedet beletalicskázni: fiat, ford, [f]olkswagen, francia. Autós szakmában dolgozom. ;)
2016. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a Superb, a Talisman és a legújabb Passat is nagyon tetszik. Szerintem mind a 3 autó jó, menj el és vegyél részt tesztvezetésen és azután dönts! Azt hallottam, viszont, hogy a Superb ugyanazt tudja, mint a Passat, csak még jobb is annál egy kicsit. Így én a Superb és a Talisman közül választanék, igazából én is ezek közül fogok nemsoká! Nekem sincs bajom a Renault-val, már a 3-as lagunat is rendesen összerakták szerintem, nincs vele sok gond, maximum az 1.5 dci motorral...
2016. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva, szalonban már mindet megnéztem. Belülről nekem a Talisman nyújtotta a legnagyobb prémium érzetet. Olyan letisztult és kifinomult eleganciát sugároz. Az új Passat nagyon sportos viszont, formára is talán a legvagányabb. A Superb-nek az eleganciája tetszik. Az Insignia nekem kicsit figura, de nagyon kíváncsi vagyok arra hogy megy. Egyébként jelentkeztem már tesztvezetésre is, illetve van olyan ismerősöm akinek van új Passat-ja. Addig úgysem döntök amíg ki nem próbáltam mindet. Csak olyan furcsának érzem a helyzetem. Most egyébként egy Citroen C4-em van, előtte egy Renault Cliom volt, de mindig is egy Volkswagent szerettem volna venni. Erre most itt van a Talisman ami hihetetlenül megtetszett. Nehéz szülés lesz. :)
2016. ápr. 10. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Elölről nekem a Superb tetszik a legjobban, hátulról a Passat, viszont a Talisman is nagyon jól néz ki teljes egészében. Belül a Talisman és a Passat a legjobb, a Skoda belseje szerintem elmarad a másik kettőtől. Én az Insigniát ejteném ki inkább, mert ez a 3, ezek teljes egészében új autók, viszont az insignia nem, az csak ráncfelvarrt és ez belül meg is látszódik. Meg a másik 3 számomra inkább prémiumabb érzést kelt és tényleg, a superbet, a passatot és a talismant is mindig jól megnézem, amikor látok egyet(tényleg nagyon eltalálták őket. Nekem kívülről jobban bejön mind a 3, mint mondjuk a mercik, bmw-k, kivéve a 7-est meg az s-osztályt) , de az insigniára nem kapom fel a fejemet.
2016. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

"F betűs autót ne vegyél, ha nem akarod a pénzedet beletalicskázni: fiat, ford, [f]olkswagen, francia. Autós szakmában dolgozom. ;)"


A helyedben nem dicsekednék a munkahelyemmel, ha ilyen hülyeségeket hordol össze :)


Talisman: hatalmas durranás most meg minden, de félek, hogy ez sem jobb mint a többi Renault, csak nagyon működik a marketing, aztán most mindenki el van ájulva attól, hogy németesre rajzolták, meg hogy picit odafigyeltek az anyaghasználatra. Közben egy normális motort nem lehet kérni bele (1.6 dci ilyen autóba.....)


Volkswagen Passat, hát igen, olyan már, mint egy Audi lassan, hibátlan, motor (2.0 TDI) már kiforrott mert régóta gyártják, és ugye szép is, jó is. Nálam ez a nyerő.


Opel Insignia talán szűkösebb mint a többi, meg ugye súlyproblémák, stb. Igazából nem rossz az Opel, de úgy igazából semmiben sem kiemelkedő.


Skoda Superb, ugye árban a legjobb, belül tágasabb mint egy Passat, mindenki csak dicséri. Technika ugyanaz, mint a Passatban, a kidolgozottság viszont alulmarad, de nem azért mert a Superb gagyi lenne, hanem a Passatban tették túl magasra a mércét. Ha racionálisan akarsz dönteni, akkor a Superbet vedd.

2016. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Passat vagy Superb. :) Insigniia esetleg, Renault az felejtős. :D
2016. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Superb-et valasztanam ez a legnagyobb és szerintem a legszebb
2017. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!