Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi alapjan kell vasarolni...

Mi alapjan kell vasarolni légzsák szettet?

Figyelt kérdés
Golf4 eset vettem(99, 1.9 tdi, osszkerekes) ez az elso autom es az elektronikai szerelo aztmondta nem mukodik benne legzsak vezerlo, h azt venni kell bele, szetszedtem a kesztyutartot ott sincs es a kormanyban sem. Es legzsak vezerlo sincs benne. Mi alapjan kell ezt venni? Kaptam ajanlatot a vezerlore, kormany legzsakkal, utasoldali lufi egyutt minden 18 ezerert. Tehat: mindegy hogy milyen vezerlot veszek bele vagy erdemes ezt szettben megvenni?

2016. ápr. 11. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
18k ért gyanusan olcsó. Még idpsebb kocsikhoz is 30 körül szokott menni egy-egy szett, ráadásul ez olyasmi amivel nem érdemes sporolni.
2016. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasznalt, arcat felvallalo emberektol kaptam ajanlatot a mindennapos facebook hasznalaton. Facebookon van egy vw, seat adok veszek es ott kaptsm tobb 25 alatti ajanlatot is
2016. ápr. 11. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:

A légzsák vezérlő nem a kormányban van, és többnyire nem is a kesztyűtartóban. Mivel lassulást mér, így a karosszéria egyik főtartójára van csavarozva, jellemzően a középkonzol alatt érdemes keresni a váltóalagúton.


Miből gondolja az úgynevezett szerelőd, hogy nem működik a légzsák?

Indításkor felvillan a visszajelző, és utána elalszik? Mert akkor jónak kell lennie. Van valami hibajelzés a műszerfalon?


Véletlenül nem volt a műhely sarkában a szerelőnek pont egy golf légzsák szett, amit épp oda tudott adni olcsón?

2016. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked se lehet sok érettségid, hiszen pont te írtad ezt: "az elektronikai szerelo aztmondta nem mukodik benne legzsak vezerlo, h azt venni kell bele, szetszedtem a kesztyutartot ott sincs es a kormanyban sem."

Vagyis az erősen helyesírási hibás szöveg szerint a légzsák vezérlőt kerested a kesztyűtartóban!

Felháborodni azt tudsz, de egyszerű kérdésre válaszolni nem! Vételkor nem vetted észre, hogy nem jelez vissza a légzsák, és te hánytorgatod fel az érettségit?

Mellesleg besétálsz az első bontóba, és megveszel mindent egyben ami még jó is lesz az autódba.

2016. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!