Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane coupe 2. 0 16v...

Ricsi19940406 kérdése:

Renault megane coupe 2. 0 16v hirtelen gázadásnál 3000-3500as fordulaton ledadog?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam meg az autot hazahozta semmi baja kiprobaltuk stb de az nap este előjött ez a hiba hogy ha mondjuk lepadlozom akkor 3500nal ledadog berángat elmentem benzin kutra vele mert keves volt benne tankoltam shell 100 racinget egyszer ketszer rangatott még utanna jo volt amint lemegy a benzinem ujra elkezdte a benzin lampam pedig nem jelzi még hogy keves mi lehet a gond? Alapjarat kissé ingadozik ma pl beindult lle is állt 4jére jo volt
2016. ápr. 12. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

IDE motor?

Sajna azokkal sok a gond... Haver évekig szívott vele..

Állítólag az a bajuk, hogy kénmentes(és min.98-as) üzemanyagra lettek tervezve(ezek direktbefecskendezésesek, mint a TFSI-k, stb), de itthon nem úgy használták őket.


Aztán még lehet olyan bagatell hiba is(mivel azt írod, akkor csinálja, ha alig van benn benya, hogy van valami koszcsomó a tankban, ami ilyenkor elállja a benzin útját. Ismerősöm így volt egy Bravoval. Fél autót kicserélték, mire egy mezei szerelő leszedte a tankot, és kivett egy kb öklömnyi szőrcsomót..

2016. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
F7r motorkodos szerelom azt mondta teloban hogy dugulasra gyanakszik a benzinnél koszonom a gyors valaszt :)
2016. ápr. 12. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell mindig próbaútra vinni és ott kicsit megkergetni.
2016. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvittem proba utra megkerdeztem a tulajt hogy nyomjatom e neki mondta persze 6000ig lehuzattam semmi gond nem volt !! Es most sincs felig tankoltam es ismet semmi baja az autonak amint negyed ala megy a benzin akkor van baj !! Valami lehet a tankban amitol eldugul vagy ilyesmi? Proba ut nelkul hogy gondoltad hogy autot veszek ?? :D ez egy alapvető dolog hogy kiprobalom :)
2016. ápr. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!