Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Anyagilag mennyibe kerülne a...

Anyagilag mennyibe kerülne a PÁV I vizsgáig való eljutás?

Figyelt kérdés

Másodéves mentőápoló vagyok, minden mentős, gépész, akit csak kérdeztem mást mondott.

Szeretnék PÁV I vizsgát, de csak 21 éves vagyok, a jogosítványom több mint két éves.

Utánaolvastam, nem linkekre vagyok kíváncsi.

Mivel semmilyen PÁV vizsgám nincs, azokat is meg kéne csinálnom, és csak B kategóriám van.

Így van esély arra,hogy egyáltalán megszerezzem?


(tudom,hogy ezt nem osztogatják, és nem könnyű, de az olyan távoli,hogy megbukjak, hogy előbb még ez érdekelne)


2016. ápr. 12. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

8000 pár száz Ft a PÁV I és nem kell hozzá más kategória. Be kell fizetni a pénzt és legalább 2 éves jogsi kell hozzá.

PÁV I. 1-5 évre szól, amit meg kell újítani. Sikeres vizsga esetén PÁV II-IV határozatlan időre megkapod.

2016. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Anyagilag mennyibe kerülne a PÁV I vizsgáig való eljutás?"


Ha a Corvin-negyed környékén laksz, akkor ingyen besétálsz. Ha mondjuk Záhonyi vagy, akkor autóval vagy vonattal ennél picit többe kerül a PÁV vizsgáig való eljutás, ami amúgy ~8000Ft :D

2016. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kivárni míg időpontod lesz. Sajna eléggé korlátozott a kapacítás, tapasztalat.
2016. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel kell őket hívni és telefonon is lehet időpontot egyeztetni. Ha kedves vagy a hölggyel akkor elég rugalmas, és szokott találni üres időpontot akár egy héten belülre is.
2016. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!