Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A korlátlan motor jogosítvány...

A korlátlan motor jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés

Most iratkoztam be tanfolyamra, sajnos eddig nincs semilyen jogsim, egyszer elkezdtem a B-t de félbe maradt, max annyi tapasztalatom van az utakon :) Motorozás az álmom persze ésszel,már vezettem nagymotort és kicsit is, valamennyi rutinom van.80kg vagyok.Mire számítsak vizsgán?


24/f


2016. ápr. 13. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mire számíts?


Kresz vizsgán elméleti kérdésekre (és néhány műszakira), majd később a gyakorlatin műszaki ismeretekre, rutinpályára és forgalomra.

2016. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,úgyértem mekkora motorral kezdek,nehéz lesz e megtartani, igy a kreszvizsga utáni folyamatok részletességeire lennék kíváncsi...
2016. ápr. 13. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Korlátlan jogsira az iskola legnagyobb motorjával kell vizsgázni, vagyis ami nem fér bele az A1 vagy A2 kategóriába, tehát nem a legkönnyebben vezethető, de ettől nem kell félni mert nem alattomos tulajdonságú motorokkal dolgoznak az iskolák, ép pl 600-as Suzuki Bandittal vizsgáztam. Eleinte tartottam tőle, de semmi meglepő dolgot nem tapasztaltam vele.
2016. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a vizsga nehéz volt? Mit figyeltek nagyon?
2016. ápr. 13. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mit is mondhatnék? Nekem elég volt egyszer vizsgázni a rutinpályán és a forgalomban is. Arra figyelnek hogy hibázol-e. Maradj nyugodt fejben nem kell "túlkészülni" rá, mert ha valami kizökkent vizsga közben akkor hibázni fogsz. Szóval csak lazán, de azért figyelmesen, ne kapkodj, nem hajt a tatár.
2016. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 0 tapasztalat van motoron először nagoyn fura elsz. :D
2016. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki
2016. ápr. 14. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!