Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meredek Korforgalmi helyzet?

Krisz996 kérdése:

Meredek Korforgalmi helyzet?

Figyelt kérdés
Ha essoben korforgalomba kicsusztatom az autom hatuljat amikor nincs senki se elottem se mogottem gyalogos sem (szoval kicsit keresztbe rakom) es meglat a rendor akkor nem szabalysertes nem? Tehat ki lehet magyarazni hogy ne buntessenek meg? Lehet hulye kerdes de neha elragadtatom magam mert nagyon szeretek vezetni.

2016. ápr. 13. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fél órája csinálod és felveszi a kamera akkor bizony lehet, hogy jön a csekk.
2016. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha észreveszi valószínűleg büntet is, olyan 10e ft-ra kb. közuti veszélyeztetés címszó alatt :)

De ilyen ez az RWD-s feeling, ne rendőr előtt, zárás után menj ilyen helyekre, vagy ha csak 1 kört mész nem gáz.

2016. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha Lamborghinivel csinálod, akkor a rendőr meg is tapsol :)
2016. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki más meg: Na megint egy feltünősködö hü**egyerek. :D
2016. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A helyesírásodat nézve, alacsony értelmi képességű lehetsz. Ezt csak erősíti ez a primitív szórakozás. Nagyon remélem, hogy lesz a közelben egy lelkes ifjú rendőr.
2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megmondod nekik hogy véletlenül csúszott meg az autó :D
2016. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5. ik nem egy hivatalba irtam levelet hanem az internetre tettem ki egy kerdest telefonrol ahol nem azzal foglalkozik az atlag ember hogy tokeletes legyen a helyesirasa egyebkent az ekezetek es irasjelek elhagyasa kivetelevel (amiket direkt hagy ki az ember) nem nagyon vannak hibak szerintem a primitiv szokasnak nem hinnem hogy az csak szeretek elni, szorakozni. A gondolkodas mododbol itelve te pont az lehetsz akinek gyerek koraban nem nagyon sikerult ez es ezert unalmassa valt az elete, milyen fiatal az aki nem probal ki ilyet legalabb egyszer? Azt nagyon tudom sajnalni a tobbieknek viszont koszi :)
2016. ápr. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!