Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yaris 1.4 D-4D szeretnék...

Yaris 1.4 D-4D szeretnék venni, de félek a dízelektől korábbi tapasztalatok végett (Laguna 1.9 dci). Japán dízel megbízhatóbb vagy maradjon inkább a benzines?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 08:39
 1/5 Tomcatters ***** válasza:
Hát én inkább maradnék a benzines mellett :) Az a biztos"biztosabb"
2016. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A két diesel nem összehasonlitható, az az 1,4 D-4D elég megbizható motor, ha rövid használattal nem vágják tönkre de az minden diesel gyengéje... Szerintem nyugodtan belevághatsz..Ismeretségi körünkbe van ilyen autó, semm igond nincs vele!
2016. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a dízelek 90%-val, a dci meg amúgy is egy ritka rossz konstrukció.
2016. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kis autóba minek dízel? Én egy 1.4 benzinessel 5,5-el járok, haver 1.3 dízellel 4,5-el. Nincs akkora különbség, mint nagykocsiknál.
2016. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hosszabb utakra venném a kocsit. Napi 120-130 km, ezért jött szóba a dízel.

Köszönöm az eddigi tanácsokat.

2016. ápr. 14. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!