Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék gyertyát rendelni...

Hol tudnék gyertyát rendelni kiszállítással?

Figyelt kérdés

Mivel konkrétan egy típust keresek már körbejártam fél Bp-et, mindenhol az volt a válasz, hogy vagy nem foglalkoznak vele, vagy pár hét minimum míg lesz, ha lesz...


Interneten csak külföldi oldalakon találtam, de ez a végső megoldás lenne csak mivel kéne egy tucat, és ha véletlen egy is hibás vagy bármi akkor elég nehéz lenne bármit intézni.


Szóval valami olyan magyar bolt kéne ahol vagy szállítanak ki és van rendes ügyfélszolgálatuk, vagy ha van valami jó tipp akkor BP-en vagy környékén bolt, ahol meghoznak hamar bármit rendelésre is.



2016. ápr. 15. 01:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#3#10-es voltam ... bárdi készletén 250 db van ...azonnalban.. 4ker óceánárok u. Központban 1007 db !!!

Hagyjuk már h hugyos Jóska eladó hetekig várat..Menj...

2016. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Még régebbi M70 blokkos. Igazából azért ezt kerestem mert ez volt használva az elmúlt 4 évben. Bárdi-nak írok egy mailt, vagy megejtek egy telefont hétfőn.
2016. ápr. 16. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!