Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik utcai, tuning nélküli...

Melyik utcai, tuning nélküli BMW teljesíti leggyorsabban az 1/4 mérföldet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szakadó esőben inkább 1-2 másodperccel később érem el az 1/4 mérföldet mint hogy motorra üljek
2017. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

BMW, Mercedes-Benz, Audi, Ferrari, Porsche, autó, Bugatti, Lamborghini, Forma-1



Most szerinted ezekkel a kulcsszavakkal ki gondolt motorra? Ott az autó, a Forma-1 szó és az összes többi gyártó a BMW kivételével csak autót gyárt... Ha még beledobtál volna egy motor szót, vagy épp egy Aprilia, Suzuki stb szót..

2017. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ha pedig a szakadó eső helyett 2 méteres hó van, akkor pedig gyalog lehetne gyorsabban teljesíteni a távot. Innentől kezdve kijelenthetjük, hogy gyalog érdemes versenyezni.


A legutóbbi válaszolónak pedig üzenem, hogy készítsen majd egy "Gyakorikulcsszavak" nevű internetes oldalt, ahol mindenki az apró betűs kérdésekkel molyolhat majd, mert úgy látom hatalmas igény van rá. :D

2017. jan. 13. 19:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó, látom felesleges neked beszélni, nem csak én írtam erről, de akkor ennyi erővel üresen is hagyhattad volna, mert végül is csak azért dísznek van ott, véletlen se azért, hogy pontosítsunk a kérdésünkön.


Motoros szánról hallottál már akkor?:D :D

2017. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Egyszer már leírtam, hogy a kulcsszavak szerintem mihez kellenének, még egyszer nem szeretném.


Egyébként meg teljesen mindegy, hogy 2 méteres hóban személyautó és motorkerékpár ellen motoros szánnal, vagy gyalog versenyzünk, veszíteni fognak.

2017. jan. 15. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!