Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A francia autómárkák közül...

A francia autómárkák közül melyik a legjobb, melyik rendelkezik a legnagyobb presztízzsel? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A véleményem szerint, a Renault.

Az új modelljeik egészen jók, jól is néznek ki.

Az autókban sok a Nissan elem is már.


Viszont, a PSA konszern gyártott sokáig nagy felső-középkategóriás modelleket is,(607, C6).

A Renault meg 17 éves befejezte a Safrane gyártását.



Szerintem, alsó-középkategóriás modelleknél (Mégane Limo, később Fluance) a Renault verhetetlen.



2016. ápr. 16. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Citroen DS
2016. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Termeszetesen az ujak
2016. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is a Renault.

A férjem több francia márkát is kipróbált, végül ő is annál kötött ki. Nekem mindig Renault-jaim voltak, és elégedett vagyok velük, pedig nagyon sokat használom őket, napi- havi- és éves szinten.

2016. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Renault
2016. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Németeknél a Reanult, amúgy meg is verte minőségben a (GM) Opel-t minőségben, a néhány pillant ragasztós javítást igénylő leeső alkatrész ellenére. Ez azért sokat elárul. Meg a németeknél a legnagyobb számú import autók a Reanult Modellek. Reanult 19-es, 21-es modellekből rengeteget adtak el. Az új Reanult Fluence már német jelegű rugózást is kapott, nem egy franciásan lágy.


Citroen és Reanult amúgy presztízsben, hosszútávon és össz Európában egálban van.

2016. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Renault, de szerintem azt se tartja senki lyan hü de prestige autónak.
2016. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!