Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi prémium (2000-2005)...

Régebbi prémium (2000-2005) vagy inkább újabb, de népautót? (2008-)

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni jövőre. Max 2 millióig milyet ajánlanátok vennétek ? Márka/ típus megjelöléssel.

23f


2016. ápr. 16. 13:15
 1/6 szántóvető ***** válasza:
70%
fent tudsz tartani egy többszázezret futott prémium autót?max mennyit tudsz költeni szervizre évente?mennyit autózol évente?
2016. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Kérdés kinek mi a régi prémium és mi az újabb népautó. Mindből van rossz és jó is. Azt hogy mit tudsz fenntartani azt neked kell mérlegelned, hogy ha besül valami akkor van e tartalékban 2-300e.
2016. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
23%

Nekem egy E90-es 3-as BMW-m van nem is egy hú de nagy durranás prémium szinten. Ebben a hónapban 300 ezret költöttem rá, és nem is ment tönkre semmi extra, csak kopó alkatrészek, meg bejátszott egy szélvédőcsere, ami persze esőérzékelős így nem 20 rongy volt okosba...


Ez szerintem jó kiindulási alap, hogy eldöntsd neked belefér e.


(Annyit hozzáfűzők, hogy én a lehetőségekhez mérten a legjobb minőségű alkatrészeket vettem, vagy vetettem hozzá)

2016. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Viszont, hogy valami pozitívot is írjak, oda nem adnám a BMW-et egy fiatalabb "népautóért"


Sok kocsit vezettem már, de nem véletlenül drágábbak, főleg a német trió autói. Egyszerűen minden tekintetben jobbak, itt viszont megfizeted javításánál a prémium árát.


Ahogy látom lassan egy kicsit komolyabb új Opel-t vagy Ford-ot sem lesz sokkal olcsóbb javíttatani mint egy Audi-t vagy BMW-t!

2016. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomcatters ***** válasza:
Az relatív h kinek mi a jó :) Én pl az e90 3er nem tartom jobb autónak mint pl ami nekem van 7 accord :D Anno azért esett a választásom a hondára.. meg előtte ugyan azon a napon néztem meg egy 3 bmw ,mert sokáig e 2 modell közül válogattam, csak benzineseket 2.0 i-vtec vs e90 320i engem valahogy jobban megfogott az accord pedig 1 árba voltak szinte :) (marmint amiket néztem )
2016. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég kacifántos. Még ha egy teljesen új lenne szemben a régebbi prémiummal, így viszont mindkettőhötz kell szerencse si.
2016. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!