Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonál nem tudom az alapjára...

Földi Erik kérdése:

Simsonál nem tudom az alapjáratot normálisan beálitani miért?

Figyelt kérdés

Azt lenne a gondom hogy a motornak nem tudom normálisan belőni az alapjáratot amilyennek kéne hogy legyen,és ezt észre lehet venni ha megyek vele mert egyesbe lehet észre venni hogy nem úgy indul meg ahogyan kéne de 2-3 sebességbe huzatom és ledadog fullad,ha kihuzatom vissza engedem a gazt kicsit akkor mintha fulladna vagy hörögne nem tudom mi lehet már vele


-nagy suberes karbi van rajta

-és a Gyertyát is be kormoli vagy olajos valamiért

-karbinál a csonknál farsott szívott és ezt orvosoltam

Karbinál ezeket cseréltem

-35 üresjárati fuvoka,70 főfuvoka,ezek voltak benne és cseréltünk egy másikat

-40 üresjárati fuvoka,60 föfuvoka

és az utolsoval mintha jobb lenne.


Ebbe Szeretném a Segítségeteket kérni hogy valahogyan be tudjam állattani az alapjáratot

Üdv Erik.


2016. ápr. 17. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Miylen keverékkel használod?
2016. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem értesz hozzá. Nincs ezzel baj, de akkor ötletszerűen ne cserélgesd a fúvókákat. Tedd vissza szépen azokat amik voltak benne, ugyanis azokkal kell jól működnie, ha ezt mégsem teszi, akkor nem azokkal van a baj. Megnézted-e hogy jó-e az úszószint? Levegőszűrő, tiszta és frissen olajozott, majd az olaj rendesem kicsorgott? Meg ilyenek.
2016. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amiket ellenőrizz le:

szimering,

fals levegő,

gyújtás!

2016. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!