Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4-re miért mondják...

Audi A4-re miért mondják sokan, hogy unalmas?

Figyelt kérdés
Fórumokon olvastam eg tesztekben. Milyen egy unalmas autó?
2016. ápr. 18. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs unalmas autó, csak unalmas sofőr. :)

Sok ember meg úgy gondolja, hogy 200 lóerő alatt nincs is autó.

2016. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valakinek unalmas lehet hogy valakinek nem. Ilyen a világ nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Mert akkor mindenki ugyanolyan, vagy hasonló autóval járna. Na az lenne aztán az unalmas.
2016. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Audi szerintem amúgy is kissé szürke egér a Mercedes és a BMW mögött. Az autós oldalak is leginkább ezzel a két márkával foglalkoznak, róluk van több hír és cikk.
2016. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy melyik A4. 2000 előtti szerintem az, mert maga a formája és egésze unalmas, jellegtelen, kívül belül.
2016. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem régi Swift volt az első autóm ( mai napig megvan) és a mai napig nem unalmas vele menni.Tehát arra akarok kilyukadni, hogy szerintem nincs unalmas autó, minden a sofőrtől függ. Az Audi A4 talán azért unalmas autó, mert minden kis tizenéves azt szeretne és mindenkinek az van még akinek kenyére sincs pénze annak is. Vezetésben miért lehet unalmas ?

Ez szerintem motorfüggő, nem mindegy, hogy egy 1.6 os vagy egy 3.2 V6 ról van szó, mint ahogy az sem mindegy hogy első kerék meghajtás vagy összkerekes.

Na meg mindenki 1.9 TDI vel veszi azzal persze, hogy unalmas, nem is csoda. Ha nem unalmas autót akar az ember akkor ne a fogyasztást nézze ergó legyen nagy pörgős benzin motor 6 hengeres mondjuk benne és azzal már másabb élmény lesz és a hanghatás is javít az összképen. De akkor már vennék egy Bmw-t(E46 320i-325i) abból is egyre több van az utakon de legalább vezetésre nem olyan unalmas a hátsókerék hajtás miatt.

2016. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!