Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1.4 vs Golf IV 1.4?

Honda Civic 1.4 vs Golf IV 1.4?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2016-ot írunk és 1999-2000-es évjáratú Civic-eket és G4-eket nézegetek. Tegyük fel, hogy felújított autókról van szó. Autóguruk és fanok segítségét kérném melyik autó a költségmentesebb és jobb? Esetleg ha tudtok más jó kocsit ebben az 500ezres árkategóriában az is jöhet! Előre is köszi! :)

2016. ápr. 19. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

golf, a civicet sokak elítélik, és nehéz belőle jót találni (mindenki megtuningolja ugyebár, illetve a hangjuk sem igazán szép).


Azonban én azt mondom, gyűjts még egy picit, mert ennyi pénzből nem feltétlen azt fogod kapni amit szeretnél. Legalább egy 150-200 ropi kellene még, akkor viszont már olyat kapnál hogy húú.

2016. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Honda. A golfba nagyon kevés az az 1.4-es motor, illetve van 1-2hibája is, mindent egybevéve a Civic jobb választás.
2016. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Golf 3-al indítottam az autós karrieremet, sajnos csalódtam. Többet költöttem rá mint amennyiért vettem. Jobban húz a szívem a VW felé, viszont mindenhol a Civicet írják költségmentesebbnek, főleg motorikusan. Nehéz a döntés. Köszi az eddigi kommenteket, remélem még jön pár hasznos tanács!
2016. ápr. 19. 18:53
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Az nem lehet, hogy azert kellett sokat kolteni ra, mert atlagar alatt vetted, ahogy ezt is szeretned?
2016. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A Golf 3 már a múlt. Félmillió forint egy 17 éves autóért szerintem nem átlagár alatti.
2016. ápr. 19. 20:37
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Civicből ha kifogsz egy jót, akkor az főnyeremény, nekem is ilyen van. De az tény, hogy a meghírdetettek közül inkább a drágábbak közül válogass. Nem csak a kor számít, egy 17 éves jó állapotban lévő autó simán érhet többet, mint egy 12 éves lestrapált!
2016. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
vannak 200-250ért is... természetesen azokat figyelmen kívül hagyom. félmillió sok pénz. legalábbis nekem :)
2016. ápr. 19. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem olyan sok az a fél millió...hiába 17 éves.Jóóó talán alacsony felszereltséggel 1.4-es golf kapható már ilyen ár környékén kis szerencsével normálisabb állapotú.De azt tudni kell,hogy a golf 4 és nem beszélve mondjuk egy Audi A3 ról ami TDI motorral szerelt és jó állapotú hiába 16-17 éves millió fölött van az áruk.Eszméletlen jól tartják az értéküket.Mondjuk szerintem nem véletlenül,nagyon keresett autók ezek,egyrészt talán a formájuk miatt,másrészt a jó TDI motor miatt.Na meg könnyen tuningolható és jól bírják.
2016. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Pont az a két autó amiből rengeteg a széthajtott hü**egyerekverda... szóval csak ha tényleg oylat találsz ami nincs lelakva akkor a kettő közül bármilyekkel jól járhatsz, mert alapesetben mindkettő kellemes autó.
2016. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Próbálok olyat keresni ami nem fiatal srácé volt. Köszi! Igazából még mindig nem tudom melyiket válasszam.
2016. ápr. 20. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!