Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket ajanlanatok peugeot...

Melyiket ajanlanatok peugeot 206 vagy opel astra g széria tobbi lent?

Figyelt kérdés
Friss jogosítványom van nekem mondták hogy opel astra g mert olcsó a alkatrészek,206 ra még azt mondták nem rossz,másik meg kis autok is tetszenek pl twingo.polo,alto...

2016. ápr. 21. 07:25
1 2
 1/11 TheCruve ***** válasza:
78%

Franciát ne :)


Astra G!

2016. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem kérdés, hogy Astra

Német vonalon nézegess, perverzeknek japán is lehet:) De a franciákat és olaszokat ne erőltesd. Pláne ha nem túlzottan értesz hozzá

2016. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Astra. 206 sem lenne rossz, csak elektronika ott is jó francia módra egy idő után szeret furcsaságokat művelni.
2016. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Megszokásból szidják a francia autókat de a 206os akkor is jó autó. Az Astra is kb annyira jó. Nincsenek megbonyolítva ezért nem olyan sok a hibalehetőség.
2016. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták francia autót ne...nem akarok mellé se nyúlni meg sokat fizetni se szokni akarom a vezetést
2016. ápr. 21. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Opel
2016. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Sokan vannak, akik nehezen viselik a kamaszkor megpróbáltatásait. Van aki vagdossa magát és van aki pözsót vesz. Előbbi valamivel olcsóbb...
2016. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Arra lennék kíváncsi hogy akik itt szidják a pözsót azoknak volt vagy csak a rokonának a szomszédjának aki mesemondó. De inkább még az ismerőseik között se lehet pözsó gazda. Több pözsó gazdát ismerek akiknek évek óta megvan jól működik és nem akarják eladni.

Lehet lepontozni továbbra is mert ez a felhasználóm ezért van. Odamondom az igazat aki meg nem tudja elviselni lehúz. Attól még minden így van.

2016. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk én azt szeretném olyan szóljon aki legalább egy évig ült mind 2 be vagy autószerelő aki ért hozzá...
2016. ápr. 22. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom neked hogy kezdésnek jobb az Opel astra. Sokaknak F szériát javasolják az astrából, de azzal az a probléma hogy a nagy többségéhez már nem nagyon gyártanak alkatrészt, ha komolyabb baja van akkor már drágább a javítása. Én F astrával kezdtem közel 4 évig használtam azt az autót ami a családban 10 éve megvolt már. Jó autó volt én amikor használni kezdtem előtte sokat állt a garázsban, ritkán volt használva mert apámnak munkába járáshoz ott volt a céges autója és azzal a magándolgait is eltudta intézni út közben. Az F astra csak hétvégi autó volt, testvéremnek meg ott van a Ford mondeo ami szintén nem egy rossz autó.


Én F astrával tavaly jártam pórul, nem nagyon költöttem rá mert elég öreg autó volt 23 éves volt már így a szüleimmel eladtuk. A pénzünket összedobva vettünk egy G astrát amibe eddig nem csalódtam, többször átnézettem és műszaki vizsgán is egy pici hiba javítása után át is engedték és azóta szerelőt csak olajcserénél és vezérműszíj cserénél látott. Nem drága hozzá az alkatrész, kisebb dolgokat egyszerűen meglehet benne csinálni. A G astráknál benzinesből 1.4 benzin vagy 1.7 isuzu dízel ami jó és tartós. Német dízelt nem ajánlják meg az Ecotec motoros astrákat jobb kerülni. Az Isuzu dízeles Opelek viszont a világból kiviszik az embert. Én pont azt fogtam ki semmi baj nincs vele.


A barátnőmnek viszont Peugeot 206 osa van. Sokan szídják a Francia autókat leginkább a Peugeot autóit, bevallom én sem vagyok pártja a francia járgányoknak, de a 206 nem olyan rossz autó. Picivel drágább az alkatrész hozzá, de ha vigyázva van rá, akkor jó kis autó az. Egyik ismerősöm mondta hogy felejtsem el azokat mert a váltójuk képes engedni az olajat meg neki maradt már kezében a váltókar. Nem kell mindent elhinni amit terjesztenek. Első autónak nem rossz a 206 de ha olcsóbb alkatrész ellátást akarsz akkor a G astrát javaslom inkább. Egyes alkatrészek minden autóba egy idő után cserére szorulnak, azzal számolj hogy ha veszel autót akkor 100-150 ezret rá fogsz költeni 1-2 év alatt, de kívánom hogy ne így legyen.

2016. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!