Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi, BMW vagy Porsche?

Audi, BMW vagy Porsche?

Figyelt kérdés
Ti 3-4 millió forintból milyen roadstert vennétek? Az Audi előnye, hogy Quattro is lehet, hegyen lakom, itt mindenképp jól jön, bár szerintem rusnya. A BMW a legszebb ezek közül, igazi klasszikus roadster forma. A Porsche viszont a legjobb, lapos motor középen, fekszi az utat, mint egy deszka. És kérem a fikázó hozzászólásokat kerülni - 10 éves autóm mellé veszem, talán egy mezítlábas VW Polo árába kerül, szóval...

2016. ápr. 21. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak vennél autót vagy nekünk? Azt válaszd amelyik NEKED tetszik.
2016. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Típust írnál? Z3-mas BMW-t akarsz vagy M6-ot? 911-es Porschét vagy Boxtert? Nem mindegy.
2016. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Fenntartásra biztos az Audi TT a legolcsóbb, de ilyen célra szerintem nem az alapján kell dönteni. Vedd azt, amelyik a legjobban tetszik.
2016. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1-es. Legszívesebben Porschét vennék, mert annál jobb építési mód nincs, de nehéz, mint a sár, meg bugyután néz ki a csipás szemeivel, és horror bármi szervíz rajta. A BMW meg esetlenül mozog, nekem érzéketlennek tűnt, nem igazán sportos a mozgása, inkább krúzolós a feeling. TT-hez még nem volt szerencsém, de az 1,8-as motorról olvastam hideget-meleget, ám nagy előnye a szememben a quattro, azaz télen sem kell ponyva alá tenni.


2-es. Ott áll, hogy roadster. De ha valaki kicsit ismeri a típusokat, 3-4 misi között csak a TT, a Z4, meg a 986 Boxster van.

2016. ápr. 21. 18:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ha a Porsche nem tetszik alakra, akkor a TT sem igazán egy fődíjas alkotás.
2016. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Mazdaemixöt.
2016. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én elméletben a Porsche Boxster-t venném, mert szerintem ebben a kategóriában ő az etalon.


Anno én is szemeztem vele, de totalcaron népítéletbe rohadt durva javítási költségeket írnak, úgyhogy én letettem róla gyorsan és visszatértem a földre.


Amúgy nekem a TT túl nőies forma, akkor már inkább a Z4-es!

2016. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül nekem a TT kéne a legjobban. (Gondolom már a 2. generációsról van szó) De inkább egy BMW e90 cabriot vagy egy Volvo C70-et vennék ennyiért, de ezek, ugye nem roadsterek, hanem cabriok. Talán egy sl mercit, de azt szerintem nagyon drága fenntartani.
2016. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Viszont gondolom neked a vezetési élmény számít és akkor a z4 is meg a boxster is tényleg nagyon jó választás. Az s2000-et is elég jó vezetni, de kívülről az szerintem nem fogható a Porschehez meg a bmw-hez.

A nissan 350z is jó még, de a cabrio nem tudom, hogy mennyire jönne ki ennyiből.

2016. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A BMW az tucat és divatautó lett, mondom úgy hogy nekem is az van, de én csak a hátsó kerék miatt vettem. Amúgy neked kell, hogy tetszen hiszen magadnak veszed, amúgy ezek a kocsik amiket felsoroltak nem túl erősek, az audi az 1.8-as motorral meg ilyenekkel szerintem vicc...

Inkább néz cabriokat abból már majdnem tudsz venni egy e46 M3-at ami 343 lóerővel elég jó élményt tud nyújtani, vagy a konkurens cégek által forgalmazott 250 lóerő feletti cabriók szerintem jobb élményt nyújtanak, mint az eddig felsoroltak.

De ha mindenképp roadstert keresel akkor a Porsche, mert az mégis csak egy Porsche attól függetlenűl, hogy gyenge, de nem mindenki ért hozzá

2016. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!