Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Matador Hankook nyári gumiabro...

Matador Hankook nyári gumiabroncs vélemények. Melyiket 215mm/60%/R16?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem rossz választás.

A méretet így nem lehet mondani.

Mi a gyári méreted?

2016. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Bocsánat. Rosszul tettem fel a kérdést az a gyári méret akart lenni a 215 60 16 :) Olyan kell csak nemtudom ,h matador v hankook a jobb es miert :) ? Am köszönöm a gyors választ
2016. ápr. 22. 07:52
 3/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
44%

Én az elsőt tuti fel nem tenném az autómra, akkor már inkább a Hankook!


Igazából én azzal is szívtam már, de az téligumi volt, szóval nyugodt szívvel ezt a gyártót sem ajánlanám.


Ha egy picit lazább a keret rá, akkor inkább valami értelmesebb márkát néznék: Michelin, Continental, Dunlop, Pirelli, GoodYear, stb...


A gumit évekre veszed, lehet, hogy hirtelen egyszerre nagyobb kiadás, viszont ha nem jó a gumi tapadása és összetöröd magad az még drágább kiadás. :\

2016. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ADAC tesztjeit nzd emg róla.
2016. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , esetleg ha valakinek van bizonyos márkával tapasztalata azt is szivesen veszem es ha irna egy kb árat amennyiert vette megkoszonnem .. rakeresek az adacra is nem rossz ötlet,azt hittem ,h azok csak konkretan autokat tesztelnek
2016. ápr. 22. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Tessék, olvasd el a "Matador márka" leírást. Egy cseppet se rosszabb mint a többi.

[link]

2016. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tomcatters ***** válasza:
62%
En amit tudok ajanlani jelwnleg yokohama advan sport hasznalok 225 50 17 az 52.990 volt ha jol emlekszem darabja.. esőben/ szárazon nagyon stabil elotte volt egy toyo proxes ugyan ebben a méretben, ha jol emlekszem 40 körül volt ... annyi hatranya van a yokohamanak,hogy gyorsabban kopik mint az elozo toyo, ugy h inkabb a toyo proxest ajanlom
2016. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
43%

Sejtettem, hogy valaki be fogja linkelni, vagy utal rá, hogy a Continental megvette a Matador gumimárkát.


Ez még nem jelent semmit, főleg nem azt, hogy jó minőségű abroncs!


Csak egy példa informatikai területről:


Az Asrock az ASUS leányvállalata volt sokáig, attól függetlenül, hogy az anyacég kiváló termékeket gyártott az Asrock egy legendásan rossz minőségű márka volt.


Vagy ott van a Labtec, ami a Logitech leányvállalata volt, a Logitech a mai napig a magas minőségű termékeiről ismert, a Labtec mindig is silány vacak volt amíg létezett.


Attól, hogy valaki felszámolja a konkurenciát nem jelenti azt, hogy az adott "brand" alatt minőséget akar gyártani.


A linkről meg annyit, hogy egy gumiforgalmazó még a legbóvlibb gumihoz is olyan leírást rittyent, hogy eladható legyen az adott árszegmensben.

2016. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7# Nem értem minek olyan drága gumikat venni, semmi értelme , csak pénzkidobás !!!
2016. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tomcatters ***** válasza:
9# Koaxk Ábel nevű felhasználó 3. Válaszának utolsó bekezdése "Olvasd el !!!" Azért ... ezek sem olyan drágák ezek a premium márkak kozepkategorias gumiai .. Yokohamanak van sokkal dragabb gumija is Yokohama AE sport azokból van 210 ezer/db 17" ba ... pl sokszor DTM/F1 futamokon a mercedes amg Safety Car autoin szokott ez a fajta gumi lenni 19"-20" annak darabja 300-350e ft körül van
2016. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!