Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen csajos autókat ajánlottok?

Milyen csajos autókat ajánlottok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve van jogosítványom. Szeretnék egy saját, kicsi autót, ami nem kerül sokba fenntartani, és maximum 500 ezer forintba kerül. Nézegettem a Daewoo Matizt, a Peugeot 207-est. Tudnátok még ajánlani?

2016. ápr. 22. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Peugeot 206-os, elírtam.
2016. ápr. 22. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem akarlak lebeszélni téged semmiről, de szerintem még gyűjts hozzá. Ha nincsen égetően nagy szükséged a munkád vagy a családod miatt autóra, akkor még ne vegyél. Csak azért hogy legyen egy saját kocsid, ennyi idősen, hidd el nem éri meg. 500.000 Ft-ért egy 15 éves kisautót tudsz venni, sok kilóméterrel és egyre gyakrabban előforduló hibákkal. Ha viszon mindenképpen venni akarsz valamit, akkor én a Suzuki Swiftet ajánlom. Tudom hogy nem túl csajos, de könnyen fenntartható, keveset eszik és strapabíró kis gép. Esetleg még jó vétel lehet a Fiat Punto, Opel Corsa, Renault Twingo illet az általad említett Peugeot 206. Ha ügyes vagy talán tudsz találni belőlük 150.000km-t futott, 13-14 év körülit.
2016. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, igazad van. Igazából a munkám miatt kellene, meg tudom oldani busszal is, csak kényelmesebb lenne egy saját autó. Bár még lehet gyűjtök 1-2 évig.
2016. ápr. 22. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
figyi_ vegyél egy swiftet,az is jobb mint buszozni a sok büdös szájú tahóval.amúgy egy kis ford szieszta is jól áll a lányoknak.vagy egy Wagon R+
2016. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy Yaris.
2016. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!