Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs világítás, mi lehet a...

Nincs világítás, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Yamaha Neos robogóm van. Napközben vettem észre hogy az első és hátsó lámpám nem világít, sem a műszerfal világítása! Irányjelzők, féklámpa jó!


Reggel volt olyan hogy miután tompítottról átkapcsoltam távolságira akkor megjavult minden, visszakapcsolva tompítottra is működött, de miután kikapcsoltam a világítást majd újból be, ismét nem működött!


2010. ápr. 7. 15:04
 1/4 lodarazs ***** válasza:
Szerintem a világításkapcsolónál lesz a baj.
2010. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia. nem pont válasz lesz a kérdésre csak kérdezni szeretnék..

mi ma vettünk egy Yamaha Neos robogót. 2000. évjárat, minden jól működik rajta, kicsi karcok, mint esztétikai hiba. 100.000 ft volt. Te mennyiért vetted, milyen évjárat???

Ugye nem fogjuk megbánni? szerinted jó vétel volt?

köszi ha válaszolnál :) :)

2010. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Az enyém 2001 vagy 2002, nem tudni pontosan! 100-ért mindenképpen jó vétel volt, én 125-ért vettem, de új spirált, meghajtót, akksit kellett vennem, ami +14 ezer Ft volt!

2010. jún. 4. 18:32
 4/4 Tomi910 válasza:
mi volt a problema?
2015. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!