Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 250es endurót ajánlotok...

Milyen 250es endurót ajánlotok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Eddig csak úton motoroztam (Kawasaki er6n), de szeretnék kipróbálni mást is. Olyan 450-500ezerem lenne rá. Neten elég sokat találtam. A legszimpatikusabbak a kawasaki kxf, yamaha yzf, de a honda cr se rossz és mástól se vagyok nagyon elzárkózva, csak ne legyen olyan, hogy minden 1 óra motorozás után 2 órát kelljen szerelgetni... Van közöttük lényeges különbség vagy ez inkább évjárattól függ?

2016. ápr. 26. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Japán márkák nem megbízhatatlanok, attól nem kell tartanod.
2016. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kxf yzf ezek nem endurók hanem cross motorok.Ezeket gyakrabban kell szerelgetni generálozni.Kawasakiból a Klx Yamahából Wr az enduró változat Ezekból meg inkább a 400-450-eseket ajánlom a 250-es gyengécske.A wr 400-450-esek nagyob jó motorok.Vagy még ajánlom a Ktm Exc-ket.Ezek is versenyendurók.
2016. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És terepre inkább kétüteműt ajánlotok vagy mondjuk, akkor egy nagyobb négyüteműt? Azok nehezebbek egy kicsit gondolom...
2016. ápr. 27. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen valamivel nehezebbek a 450-esek de még nem vészes.2 üteművel könnyebb manőverezni.Ezért nagyon szeretik a hard endurósok.Esetleg ha cross-t akarsz akkor egy 250-es 2t is jó választás.Könnyű és nagyon erős.Szervizelése egyszerűbb és olcsóbb a 4t crossokhoz képest.Neked kell eldönteni melyiket akarod.
2016. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!