Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami tippetek hogy...

Van valami tippetek hogy lehet a gyári felniket kicsit kicsinosítani? Vagy csak befesteni?

Figyelt kérdés

Ez van nekem: [link]

Gondoltam arra hogy fekete matt festékkel bevonnám.


2016. ápr. 28. 10:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

ilyesmi: [link]


Vagy valami más tipp/tanács?

2016. ápr. 28. 10:59
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szép a gyári állapot. Hülyeség összetákolni, mint a 2. képen.
2016. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szerintem sem rossz, csak kicsit uncsi...

Vagy fújjak rá 1 doboz lakkot hogy csillogjon? :)

2016. ápr. 28. 11:15
 4/14 anonim válasza:

Helyt adok 2.!


Az első az letisztult és kulturált! Nem azt mondom hogy a 2. képen lévő abroncs ótvar! De nekem ilyen tákolt vacaknak tűnik! Biztos vagyok benne, hogy az autód maga is legyen bármilyen évjárat, valamilyen szinten letisztult és kulturált, nos ezzel csak tákolmányossá varázsolnád.. tudod, kihalt az emberiség te vagy csak már életben és az autód jönnek támadnak a zombik.. ilyesmi. Ha meg te akarsz lenni a város fenegyereke, akkor vegyél egy ilyet: [link] 20-30 millióért már kapsz is!

2016. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Segítek!

Nekem is a gyári tetszik, de az idő halad, és már jóval újabb technikák jelentek meg.

Csak a képzeleted és az anyagiak szabnak határt.

Amit most látni fogsz (fogtok), bármennyire hihetetlen, de akár te magad otthon is meg tudod csinálni. Ha nem bízol magadban, akkor profi műhelyben megcsináltathatod, de az sokkalta drágább lesz!

Szóval lehet ámulni:

https://www.youtube.com/watch?v=enFSoiCo-lA

2016. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ez nagyon jó tipp :) Akkor ez is lesz :)

Ha esetleg nem sikerül akkor az egészet feketére és lakkal :)


Megpróbálok a googleban ezt a vízi festéket keresni vagy mi az :)

2016. ápr. 28. 14:35
 7/14 anonim válasza:
57-es vagyok: Ez a mutatvány akár 100 ezer ft-ba is fájhat! Vagy szerintem több be is. Másik meg az, hogy szerintem elég bohóc lenne a kinézete az autódon. :D Általában ilyen karbon festést/bevonatot Sport vagy SUV abroncsok kapnak! Az a felső kategória.. a te abroncsaid jó ha érnek darabonként 20 ezer ft-ot! Egy SUV vagy egy 20-as Sport kerék pl egy AH WHEELS: [link] 150 200 ezer ft.. darabja! Ezekre megéri..
2016. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyárira szavazok én is, sokkal szebb és izlésesebb mint a feketére mázolt.
2016. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Segítek ismét:

Az a neve, hogy VTS fólia.

[link]


"Fillérekért" megvehető.

Pl.: 2500 Ft/m2 + aktívátor hozzá.

[link]

2016. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%

Barátom, te a hagyományos sima öntapadó fóliáról vakersz! Ez a technológia teljes más!


Ne keverjük a teszkós fóliát ezzel az eljárással! Kedves kérdező, járj utána tüzetesebben és meglátod majd.

2016. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!