Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó távirányítója miért nem...

Autó távirányítója miért nem működik?

Figyelt kérdés
a központizár nem működik távolról,közelről sem...közvetlen a kocsi mellett sem.Egyik pillanatról a másikra csak nem nyitotta az ajtókat.Elemeket bemértem 3V volt a gombelemekben,hát mondom jó,teszek bele újat 3.3V a teljesen új.Ezzel sem működik.Másik kulccsal nyílik,szal a távirányítónak van baja.De mitől mehet tönkre egyik pillantról a másikra?Mi lehet a baja?Nem esett le meg ilyenek....
2016. ápr. 29. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Megzavarta egy interferencia es elvesztette az ugrokodot. Ujra kell tanitani.
2016. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
újratanítás hogyan működik?
2016. ápr. 29. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha gyari akkor beviszed a markaszervizbe, ha utolagos, akkor meg oda ahol beszereltek.
2016. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:

Vagy ha gyári és utánaolvasol, akkor lehet hogy otthon egy sör mellett betanítod (pl Nissan)


Vagy végleg tönkrement benne valami.

2016. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,időközben utánaolvasgattam a témának hogy tényleg van ilyen,nem tudtam róla.

De főleg az a furcsa,hogy egy interferencia meg tudja így zavarni?No meg milyen interferencia.Remélem csak tanítani kell.Amint az autóm közelében leszek kipróbálok pár tanítási módszert.

2016. ápr. 29. 10:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Autótolvajok használják a frekvencia zavarást hogy le tudják másolni az ugrókód algoritmusát. A műszaki hibák ritkábban fordulnak elő, de azért azok is megeshetnek.
2016. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó:ez most mit jelent?azt hogy akár valaki lemásolta a kódomat?
2016. ápr. 29. 16:20
 8/9 A kérdező kommentje:
ja,amúgy sikeresen betanítottam,szóval működik most már.Csak ez zavar,hogy nem tudom,hogy mitől felejtette el...
2016. ápr. 29. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valami drágább auto és sokszor parkolsz utca akkor elhet valaki probalkozott.
2016. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!