Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen szakadt tuning rally-s...

Ilyen szakadt tuning rally-s ladákkal lehet egyáltalán közlekedni a forgalomban 2016-ban Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mert ha nem akkor én nagyon szívesen feljelentgetem a tulajdonosait, mivel amit művelnek ezekkel a roncsokkal az már túl megy minden határon. Csak a nagy hangjuk van, de életveszélyesek mindenkire nézve szerintem. Az ilyen mocskokat már az 1990-es években be kellett volna tiltani. Arról nem is beszélve, hogy egy 1982-es BMW E-30-al simán ott lehet hagyni ezeket az orosz szarokat.
2016. ápr. 30. 06:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ne idegeskedj. Jelentgess fel bátran akit akarsz.


Magyarországon jelenleg azzal lehet közlekedni, aminek érvényes műszaki vizsgája van. Kutyát nem érdekli, ohgy neked tetszik-e, mint ahogy az sem, hogy mit lehet egy harminc éves szutyok béjemvével legyorsulni.

2016. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
50%

Nem tudom, te hol élsz, ahol ez komolyan napi szintű probléma lehet!


Amúgy adom amit az #1-es válaszoló írt! :)

2016. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt miskolcon minden 2. hülyegyereknek ilyen van.
2016. ápr. 30. 12:50
 4/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
24%

A régiót valahogy sejtettem, ha nem Borsod-ot írtad volna a másik tippem a Szabolcs-ra esett volna!


Ezekkel sokat nem tudsz tenni szerintem, mert az ilyen típusú "emberek"-et nem igazán hiszem, hogy érdekli, hogy van e a kocsinak műszakija, vagy úgy egyáltalán közlekedésre alkalmas e a jármű.


Fel lehet nyomni, de úgyis szerez helyette másik lomot, ha nem ő akkor a tezsvíre, amivel ő lehet a szemétdomb királya.

2016. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Hmmm, szóval ha a BMW-s csinálja az nem baj... de ha neked jó érzés spiclinek lenni.
2016. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Még kész szerencse, hogy nem teszel különbséget két öreg autó között. Ja de. Ezek szerint egy 30 éves bmw teljesen rendben van, de egy 30 éves lada már nincs? Hát ez érdekes logika...
2016. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Akkor engem már fel is jelenthetsz, zsigulival járok,de van egy tag itt az utcában, annak meg egy 601-es trabantja van, az egyenesen vitetheted a gulágra. Nemnormális!
2016. máj. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Inkább kussolj te szerencsétlen hülye gyerek. Hány éves vagy? Bmw-t is maximum képen láthattál eddig. Azoknak a nagy hangú ladáknak a műszaki állapotára amiről te beszélsz, oda van figyelve. Jobban mint a szétrohadt 20 éves opelre meg fordra meg bármi másra. Csak te baromira nem értesz hozzá.
2016. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:
44%

Miért általánosítasz, hogy egy Lada/Zsiguli csak "roncs" lehet?

Különben is, a 34 éves kor, már BMW-ben sem nagy dicsőség. :)


/egy miskolci...../

2016. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk Miskolcon van azért nem egy-kettö nagyon komolyan megépitett, valóban nagy hangú, csörömpölö Zsiguli / Lada. Nem tudom, milyen E30-asra gondolsz, de szerintem ha nem egy épitett motoros 325i (tehát nem széria) vagy egy gyári M3-as, akkor eléggé nagy bajban lennél azzal a Bimmerrel 160-170-ig. Mellesleg ne gondold, hogy egy ilyen autó filléres dolog, maga egy komoly motor szinte milliós tétel (adott esetben egy nagyon komoly nagymotoros VFTS motorja szüken kettö).

A számozott utca környéki krepegö Ladákat meg ne vedd egy kalap alá ezekekkel.

2016. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!