Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor vásárlás előtt állok,...

Motor vásárlás előtt állok, viszont valamit nem értek. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy 50-es motort akarok venni,lényegtelen,hogy milyet. Az lenne a kérdésem,hogy tulajdonképpen mit takar az "okmányok nélkül",vagy az "érvényes magyar okmányokkal" mondat? Gondolom,ha "okmányok" nélkülit veszek,akkor kell rá csináltassak? De hol és mennyiért,illetve mennyi idő? Melyik fajtát éri meg megvenni? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. ápr. 30. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Egy 50-es SMKP-nak sincs papírja. Amikor feladja a hirdetést választani kell a kettő közül. Ennyi, de mint mondtam egynek sincs papírja! Írtok egy adásvételit, arra kötsz egy biztosítást és kész.
2016. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tehát akkor semmi jelentősége? Csak mert 10-ből 6-nak van 4-nek meg nincs. Innen gondoltam,hogy valami fontosabb dolog.

Magyarul,akkor nyugodtan vehetek olyant aminek nincsen,nem fognak megcseszni?

2016. ápr. 30. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

10-ből 10-nek nincs papírja! Mint mondtam 50-es SMKP-nak nincs papírja, mivel nincs rendszáma. A motor alvázszámára kötsz majd egy biztosítást és kész. Adásvételi és az a papír legyen nálad (meg persze személyi, lakcím kártya és persze jogsi)

Tehát ha el is mész egy "érvényes magyar okmányokkal"-al rendelkező SMKP-ért, semmit sem fog adni, mert nincs neki! Esetleg ha külföldi motor, mert ott lehetett rendszáma, de semmit sem ér, mert itthon nem kell!

2016. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs papirju.
2016. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Csak nem értem,hogy ha nincs,akkor miért írják,hogy van...na mindegy! Köszi ;)
2016. ápr. 30. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt is megválaszoltam. :)

Mert maikor feladja a hirdetést egy lista választóból muszáj az egyiket kiválasztania. Az más kérdés, hogy hülyeség azt választani, hogy papírja van, de aki nem ért hozzá az meg elhiszi. Ennyi.

2016. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,én is ezt tartottam hülyeségnek. De már értem,köszönöm! :)
2016. máj. 1. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!