Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a Yamaha YZ...

Miért nem indul a Yamaha YZ 125-ösöm?

Figyelt kérdés

1 Hete van nálam,mikor elhozták semmi baja indult könnyen erő van benne ,amikor mentem vele néztem is hűha jó erőben van,utána szét szedtem ,karbit le ,levegőszűrőt szintén . 4 nap állás után össze raktam ,első rúgásra beindult ,majd szívatót rajta hagytam kicsit majd levettem,utána éreztem mint ha nem kapna erőre ,kis kis gázra le akart hörögni hagytam had járjon,majd leállt teljesen ,nos azóta nem indul se tolásra se rúgásra.

Gyertya új , szikra van ,benzin szintén,levegőszűrőre gondoltam hogy sok volna benne a olaj és nem menne át a levegő , de semmi ilyen .

Néha csak annyi van hogy begyullad a kipufogóban az üzemanyag és puffan egyett(puffog).

Karburátor ki lett fújva előtte kompresszorral minden kis járat de semmi .



2016. ápr. 30. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Karbin állitottál v mit?
2016. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közbe szét lett teljesen szedve,egyszerűen dugattyúnak lejárt az ideje,nem régóta volt nálam a motor igazából 1hete... kipróbálás idején semmi baja nem volt ,aztán leállt ,dugattyú csúnya... henger kicsit kapott .Hétfőn viszem Nicasiloztatni sajnos.
2016. máj. 6. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!