Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C 1. 0 Z10XE,...

Opel Corsa C 1. 0 Z10XE, P0170 Fuel Trim (Bank 1) avagy P0170 Tüzelőanyag korrekció (1. hengersor) és 1612-es hibakódot kaptam, mi lehet?

Figyelt kérdés
Menet közben gyúlt ki az engine check lámpa. Nem vettem észre erőbeli változást sem semmit. Mit jelentenek és mik lehetnek ezek a kódok? Pillogtatós módszerrel olvastam le őket. 1612-re nem kaptam meg, hogy mi lehet. Előre is köszönöm a segítséget.

#hibakód #Opel #Corsa #OBD #p0170 #1612 #p1612
2016. ápr. 30. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglesem neten van e lsita vlahol roluk.
2016. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Nemrég csináltam egy Z10XEP motoros Corsa-t, ott ennél a kódnál a vezérműtengely jeladó volt a hibás. A 1612-re nincs tippem.
2016. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Én itt levegőtömegmérő meg üzemanyag nyomas hibákról olvastam, a lényeg, hogy nem tud megfelelő arányban levegőt és benzit keverni. Kösz a valászt. 1612 pedig már márka specifikus kód. Ha valaki ki még hozzátud szolni megkérem tegye meg!
2016. ápr. 30. 23:05
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ezt a két hibakódot villogtattam ki most én is. Az első esetében olvastam, hogy esetleg a légtömegmérő, vagy a lambda szonda hibájára utalhat, viszont erőbeli változást én sem tapasztaltam. Mi volt a probléma az esetedben? Köszönöm előre is!
2023. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!