Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a véda büntet úgy is, hogy...

Ez a véda büntet úgy is, hogy háttal van neki a lámpa? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Valamelyik nap haladtam egy véda felé, és sárgult a lámpa, eléggé belekellet volna állnom a fékbe, nem tettem, szerintem amikor átléptem a vonalat, akkor váltott pirosra. A kamerák a lámpa hátuljára néznek. Látják a kamerák a lámpát?

2016. ápr. 30. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Látni nem láthatják, ellenben simán meglehet hogy összeköttetésben vannak, és érzkelik mikor váltanak.
2016. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ez a gondom, érzékelik a pirosat és okos kamerarendszer, összehangolt cucc. Én sárgánál mivel lefulltam és újraindítóztam ,majd még sárgánál tapostam bele a gázba, hogy átérjek ez 10 napja volt még nem jött csekk. Számolom a napokat.
2016. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég gáznak érzem a szitut :S Amikor a postaládát nézem, és látom, hogy jött egy ajánlott levélről szóló papír, akkor félek nehogy a véda alkosson :( Szabálytalankodni nagyon nem szoktam, de azért ez már túlzás... 2. akkor reménykedjünk együtt, hogy nem jön csekk :) Te is imádkozz, én is azt teszem érted :)
2016. ápr. 30. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

1-sős KRESZ:


Ha féktávon belül kap az autós sárgát akkor azon még át haladhat, de ha féktávon kívül éri el a sárga jelzést akkor kötelező megállni a lámpa előtt.


A VÉDA nem fog megerőszakolni, mert nem volt szabálysértés!

2016. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
41%
A kérdező arra kíváncsi szerintem, hogy amikor vált a lámpa pirosra, akkor hol kell már lenned, hogy ne büntessen. Szerintem mindenkivel előfordult már, hogy érzésre, csak épp átcsúszott a sárgán, de lehet hogy valójában amikor már nem látod a lámpát épp akkor vált, te meg alatta vagy. Ezért lenne jó azt tudni, hogy van e valami tűrés beállítva az ilyen esetekre.
2016. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Összeköttetés... Ugyan már kérem. Ha NEM lát rá, akkor NEM látja. Ehhez bizonyíték is kell, hogy megbüntessenek. Azt nem mondhatják, hogy "bár nemlátszik a képen, de úgy érzékeltük, hogy átment a piroson"... Nem, szóval nem büntet. Amúgy is, ha a sárgán biztonságosan nem tudtál volna megállni, akkor még áthajthatsz rajt.
2016. máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló- az 5-ös válaszoló elmondott mindent :) 6-os- Köszönöm a válaszod, remélem tényleg így van :) Eddig még nem jött papír, remélem el is marad :) Mindenkinek köszönöm a válaszát :)
2016. máj. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!