Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó forgalomba való visszahoz...

Autó forgalomba való visszahozása mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés

Tatámnak volt egy ladája amit ideiglenesen kivonatott a forgalomból, az ideiglenes kivonás történt kb 6-7 éve, ,nem került hosszabbításra az autó csak állt a garázsban viszont tatám meghalt másfél éve amikor volt ez az örökösödési dolog az autóról szó sem volt, illetve mikor megpróbáltunk rákerestetni rendszám alapján egy rendőr kollégával az autó még a rendszerben se volt.

Most az autó nekem lett adva (semmi átírás meg egyebek) Csak át lett hozva hozzám.

Papírjai nincsenek meg elkeveredtek, csak a rendszámot tudom az alvázszámot illetve a motorszámot.

Azt még hozzátenném az autó bőven megvan 30 éves illetve eléggé szép állapotban maradt fenn jó 460km van benne és látszik rajta hogy nem volt agyonhajtva motorikusan is teljesen rendben van. Szóval nem szeretném szétszedni, hanem használni szeretném.


Szóval mennyire lehetséges visszahozni egy ilyen autót a forgalomba?



#Lada #forgalombaállítás
2016. ápr. 30. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen nem tudom hogy volt, de most úgy van, hogy ha ideiglenesen van egy gépjármű ki vonva a forgalomból (rendszám nincsen leadva) akkor az fél év után automatikusan vissza kerül a rendszerbe.
2016. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okmányirodát látogasd meg.
2016. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az addig oké hogy a ideiglenes kivonás lejárta után papírilag az autó visszakerül a forgalomba. Csak azért írtam le hátha fontos dolog.


Ha elmegyek okmányirodába szerintem körberöhögnek vagy a fejüket fogják vakarni, hogy most akkor mi a helyzet. Ezért akarok még szerezni 1-2 infót esetleg hátha valaki tud mondani valami okosat, vagy hasznosat.

2016. máj. 1. 00:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd, írták hogy menj el az okmányirodába, meg fogják oldani a problémádat, hidd el.
2016. máj. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!