Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az gáz, ha Suzukink van?

Az gáz, ha Suzukink van?

Figyelt kérdés
Mindenki bántja a suzukikat, hogy papírautók meg h semmire sem valók... de nekünk ilyen kocsink van és nemsokára vezetni is tudom.. de nem akarom, h szivassanak ez miatt! :(
2008. szept. 23. 22:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szívassanak sajnos nem tudod kikerülni, az emberek elég tuskók. Legjobb ha figyelmen kívül hagyod őket, szerintem ne szállj velük vitába, nem érdemes. Amúgy a kérdésedre a válasz, nem gáz autó.
2008. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

nemcsak a suzukija miatt lehet vkit szivatni, lehet egy opelost is szivatni, vagy egy fordost, ugyanis semelyik autó sem tökéletes. suzukinak is vannak hátrányai. ha meg olyanok szivatnak akinek még egy suzukija sincs, akkor vágd orrba...:D

inkább örülj h vezethetsz egy kocsit, meglátod h milyen jólesz, és tökmindegy h suzuki vagy nem, és ne azzal törődj h szivatni fognak e vagy sem. örülj a kocsinak.

2008. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz autó, megbízható, viszonylag olcsó az üzembentartása (pl. francia autókhoz képest).

Az, hogy papírautó? Hát nem kell vele száguldozni, persze más baromságát nem tudod kivédeni sajnos.

Nyugodtan vezesd ha meglesz a jogsid. Balesetmentes utat kívánok hozzá!

2008. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Hát mondok én neked valamit.

A suzukinak én életem végéig hálás leszek mert számomra 2 fontos ember életét mentette meg: apukámét és a páromét. Az egyik Suzuki swiftet a régit, a másik Jimny-t vezetett. Mindekttő totálkárosra tört, sokat elvitt a javítás, de egyikőjüknek sem lett egy karcolása sem.

Bárki, aki bántja, nagyon mérges tudok lenni érte. Jó ha tudjátok a Suzuki darabokra törik, ha ütközik, de megmenti az utasait. (Ennek fizikai okai vannak: a mozgási energiát a külső borításban vezeti le, és nem az utastérbe viszi be).

Nem mondom, hogy nincsenek jobb, vagy biztonságosabb autók nála, de én teljes mértékig megbízom benne.

2008. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én középiskolás voltam, akkor meg volt a Trabant. Azt is mindenki fikázta, kabarészámok születtek róla, de azért akinek volt Trabija, mégiscsak komolyabb embernek számított, mint akinek nem volt autója. Azzal is oda lehetett jutni, mint bármi más autóval.

A mai világban az a Suzuki, mint akkor a Trabant. Tény, hogy kiröhögik a Suzukisokat.

Egyébként a szervízadatok szerint a Suzuki a legkevesebbet elromló autó. Nemcsak a francia, hanem a német és egyéb autóknál is kevesebbet kell javítani.

2008. szept. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Operabálra ne menj vele,de egyébként semmi baj nincs vele,ez is csak egy autó,mint a többi arra való mint a "menő" autók=arra,hogy eljussunk pontból B pontba
2008. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nektek legalabb van autotok. Ha a barati korod tul sokat cikiz (mert minimalis azert belefer, a baratok mar csak ilyenek) az oke. Ha tulsagosan bantanak, csereld le a barati korodet. Vagy mondd meg nekik, hogy akinek nem tetszik, az menjen gyalog, vagy vegyen neked masikat.
2008. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! :) ma érkezett meg a jogsim, ugyhogy ma már megyek is vele valamerre :D és nem fog érdekelni más véleménye, majd valahogy kikerülöm őket... nagyon boldog vagyok most!! :)
2008. szept. 24. 13:45
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a jogsihoz, csak óvatosan!!! Én sem csípem a suzukit de el kell ismernem hogy az egyik legkisebb fogyasztású és fentartású autó.
2008. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
köszii :) hát igen.. nekünk szinte mindig suzukink volt, ez is már 7 éve van nálunk, újonnan vettük.. minden nyáron mondja apa, h eladjuk és veszünk másmilyet, de ezt már 3éve mondja :D
2008. szept. 24. 14:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!