Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbkormányos autót szeretnék...

Jobbkormányos autót szeretnék itthon venni, magyar állampolgártól! Hogy mehetek ki vele Angliába, mit kell rá kötnöm?

Figyelt kérdés
A kérdédem:az autón van rendszám,minden angol papírja megvan,műszaki is!De ha én most megveszem az autót itthon,és elindulok vele Anglia felé,akkor gondolom valami biztosítást vagy valamit kell rá kötnöm,hogy akár magyarországon akár bárhol európában igazolni tudjam nem?Légyszi segítsetek,ilyenkor mi a teendő,mit kell elintéznem?Köszönöm
2010. ápr. 7. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a tulaj tud rá biztosítást kötni.

Amúgy ha van rajta kinti rendszám, lenni kell érvényes biztosításának.

Miért nem az eladót kérdezed erről?

2010. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő most angliában van,az autó itthon!Azt mondja neki van rá kint biztosítása,de az ott van nála,(persze,ha tényleg igaz)!Akkor most én így sehogy nem tudom használni szerinted,se itthon,kimenni sem nagyon tudok vele?Angol alkusz oldalon lehet tudok rá kötni itthonról is nem?Lehet jobblenne majd kint venni kocsit?Csak a sok csomag miatt jobb lett volna!Köszi a válaszokat,bocsi a sok kérdésért!:)
2010. ápr. 8. 06:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért akarod kivinni Angliába?
2010. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiköltötzöl, és ezt a kocsit akarod megvenni, és ott használni?

Ha igen, akkor kérd meg a tulajt, hogy faxolja át a biztosítás igazolását. Ez a legtisztább.

Ha ezt nem tudja megtenni, akor ne foglalkozz ezzel az autóval!!!

2010. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb.1 hónap mulva költözök ki angliába,és ott autót kell vennem mindenképp,a munkámhoz!De találtam itthon magyarországon egyet,amivel 1 srác,1 hónapja hazajött,de nem ment vissza vele,itt akarja eladni!Nekem azért lenne jobb ez,mert egyrészről elég sokmindent ki tudnék vinni magammal,mástrész olcsóbban lenne az autó,mint ugyanez a tipus kint angliában!Ezért szeretném ezt itthon megvenni,és azzal kimenni!Csak ha ő elfaxolja a biztosításást,gondolom az se jó,mert akinek a nevére van kötve,ha jóltudom csak az vezetheti a kocsit!Ezért nem tudom,megoldható-e ez így valahogy?!
2010. ápr. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!