Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek? 😱

Milyen kocsit vegyek? 😱

Figyelt kérdés

Hali😄 16 éves lány vagyok és augusztusba megyek jogsit csinálni (alig várom Úristen *-*) egy BMW320d kombi M packettunk van (2005)

Én is egy ilyen kocsiba gondolkoztam csak sedánban vagy copueban. Szerintetek?😄


2016. máj. 1. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Csak akkor vizsgázhatsz, ha betöltötted a 17-et, szóval ráérsz még gondolkozni ezen.

Kezdő autónak meg nem kell BMW, egy olcsóbb, és leginkább kisebb autó is megteszi, azon elférnek az esetleges horpadások és karcolások.

2016. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem veszek olcsó és kicsi kocsit.😂😂😂 csak a BMW!❤ van pénzünk ha osszekarcolnam, de nem fogom. Profi vagyok.😂
2016. máj. 1. 12:38
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Dobj fel egy egészalakos képet magadról, és megmondom milyen gép illik hozzád.
2016. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
61%

minek kéred hogy javasoljunk más autót

ha te csak egy státusz szimbólumot fogadsz el

2016. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

A BMW manapság minden, csak státuszszimbólum nem. :D

Tisztelet a kivételnek, de a legtöbb ember csak keménykedik vele, meg menőzik. Én is gondolkodtam egy E46 beszerzésén, de szégyelltem volna magamat benn a többi tulaj miatt. Csak a márkajelzés miatt híresek ezek az autók, de sajnos már a megbízhatósággal sem lehet őket jellemezni, főleg az újabb típusoknál.

Szerintem manapság egy Audi, Volkswagen, vagy hasonló autó sokkal többet ér, és szebbek is. Régen hatalmas BMW rajongó voltam, de számomra a 2000-res éves második felétől nem léteznek. Nincs olyan stílusa az autóiknak, mint anno egy E30-nak vagy E46-nak.


De ha neked csak azért is BMW kell, bármennyire is jobb lenne egy másik típus, akkor hajrá. :)

Anyuci-apuci úgyis megveszi, mert gondolom nem te fogod megkeresni rá a pénzt.

2016. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Profi meg addig leszel, amíg télen az első kanyarban ki nem pördülsz, és az árokban kötsz ki. :) Először meg kell tanulni vezetni, aztán részt venni pár vezetéstechnikai tréningen, utána lehet mondani, hogy egész jól vezetsz, de profi nem leszel. Főleg első autónak nem jó a hátsókerekes, mert szerintem fogalmad sincs, hogy hogyan kell kezelni egy túlkormányzott autót, ha esetleg olyan helyzetbe kerülnél. De egyszerűen megoldható, télen és esőben nem használod az autót.
2016. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
58%

utolsó

igazad van, rosszul fogalmaztam

a státusz szimbólumot úgy értettem hogy mindenki azért veszi hogy látszódjon a sok pénz

persze a kivételnek tisztelet

2016. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

Jól fogalmaztál, az átlag ember annak nézi, de aki ért az autókhoz, az tudja, hogy mi van a dolgok mögött. Biztos, hogy státuszszimbólum, mert van pénzük javíttatni. :D

Ettől függetlenül még mindig szeretem a márkát, és nem is azt mondom, hogy minden BMW tönkremegy, de manapság inkább az Audi és a VW felé húzódok, és a BMW mellett az egyetlen érv a hátsó kerék meghajtás maradt.

2016. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

"De nem veszek olcsó és kicsi kocsit.😂😂😂 csak a BMW!❤ van pénzünk ha osszekarcolnam, de nem fogom. Profi vagyok."

Ja, hát apuka kifizeti, úgy más. Elég sokat elmond rólad, hogy meg se mondtad, milyen összegben gondolkozol, gondolom apuciéknak nem jelent gondot egy milliós tétel. De ha már így ki van tömve a zsebed, akkor ismerhetnél más kocsikat is, nemcsak a BMW-t. Ha én is tele lennék tömve, akkor inkább vennék egy Volkswagent vagy egy Lexust, mint egy BMW-t. Ha meg annyira státiuszszimbólum kell, vegyél egy Cadillac-et.

2016. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél helyette Audit ami a gengszterek és a keresztapa trilógia rajongó politikusok kedvenc rongyrázós kivagyi autója.

Vagy Lexust ami az olyan kivagyik autója akik mutogatni akarják mijük van de a fórumokban szerénynek akarnak tűnni és a többi kivagyit szapulni.

Vagy Volvót ami a lexusosokhoz hasonló kivagyik autója akik még okosabbnak is akarnak látszani.

Vagy vehetsz egy szép Alfát és akkor lesz egy kis változatosság is a családban és illeni is fog a női énedhez mint például egy Alfa Romeo GT.

[link]

2016. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!