Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Quashqai-ról, mint...

Nissan Quashqai-ról, mint első autó mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2006-2008-as modelleket nézegettem

#Nissan #quashqai
2016. máj. 2. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga az autó jó, de szerintem nem kezdőautónak, annak inkább valami kissebbet.
2016. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség az autó mérete, mikor azt mondják nagy autóval nehéz parkolni és a tanuló pl. ne kombin tanuljon vezetni. Soha nem fogja az oktató kérni, hogy olyan szűk helyre álljon be mint amik a való életben vannak. Kezdőként te is hagyni fogod a szűk helyeket, azt mondod nem lehet beáálni, aztán 1-2 év mulva már nem lesz szűk.

Nem az autón múlik, sokszor kis VW polok, vagy suzuki ignisek minden oldala megvan huzva.

A nissan jó autó volt , nekünk egy nissan primerank volt 98-as, elégedett voltam.Sok km volt benne, de soha kb. nem hagyott cserbe, vagyis egyszer, szóltam hoszabb út előtt az autószerelőnek nézzen át mindent, elkért 10 ezret, nincs gond. Erre német ország túlfelén nem ledobta a szíjat, mint kiderült a generátor csapágyozása szarakodott, és elnyirta az szíjat, megnyujtotta. Szerencsém volt egy magyar kamionos segitett, de ez csak mellékszál. Nissan Quashqai az utcánkban egy hölgynek volt mint CÉGES autó, ezt csak azért irom, hogy vásárláskor légy körültekintő, mert ő is 4 év alatt 250 ezer kilómétert bele tolt. 170 ezer kilóméterig semmi, egy két apróbb idegeyítő hibája volt aztán utána motor csere, turbó, aztán 210 ezernél váltó. Ha azt mondom a régi nissanunkat 3 szor ennyi kilóméterrel a rozsda miatt adtuk el, és egy turbó volt cserélve benne, akkor azt mondom jó a nissan, ha az utóbbi történetet nézem, akkor inkább néznék egy suzuki vitarat, ha már ilyen városi terepjáróba gondolkodol, vagy egy dacia dustert, toyotat stb... de totalcar oldalon népitéletbe van pár leírás.

2016. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ui. még egy dolog, eszembe jutott, a sok terepezést nem birja, a felfüggesztés nagyon hamar cserés akkor.
2016. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!