Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóm 3 éve áll a garázsban,...

Robogóm 3 éve áll a garázsban, hogy tudnám beindítani?

Figyelt kérdés

Fedett garázsban állt, de olyan bent a hőmérséklet mint kint. Ma kitoltam elkezdtem berúgdosni, de se kép se hang.

Egy Jamaha BWS robogórol van szó. Mit kéne csinálnom vele?



2016. máj. 4. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kitisztítani.
2016. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy?
2016. máj. 4. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Leveszed a levegőszűrőt amit alul 2 imbuszkulcsos csavar fog. Majd a légszűrőház 4 csavarját is kitekered. Ezt követően a levegőszőrő házat leveszed a karburátorrol. A karbi másik végén a csonkról a bilincset fellazítod,és kiveszed a karburátort. Szétszedése 2 csavar egymással strégen található. Ezeket is kitekered,és széthúzod a karbit. Áttiusztítod,és a fuvókákat kitekerve átmosod,és átfújod. Mindent ugyanigy vissza ,és kész is. Ja a levegőszűrő szivacsot is mosd át,és száritsd ki
2016. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 4. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2016. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De újra én vagyok. Ha olyan régen áll a garázsban,akkor a benzin a tankba beleposhadt. Boritsd ki,vagy engedd le ez tutira igy legyen,mert akkor a romlott benzintől,újra leáll a gép.
2016. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha rugdosni kellett, akkor az akksi se lehet valami jó formában, gondolom arra is ráférne egy töltés. No meg van ami akksi nélkül be se indul.


Ugye nem nézted meg a gyertyát, hogy kap-e benzint, és hogy szikra van-e?

2016. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyitől még a benzinnek sem kéne " megromlani ". 12 éve álló Volvot gond nélkül indítottunk pár hete, pedig az azárt joval több.
2016. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akksit töltsd fel mindenképp!

Karbi alján van leeresztő, ott ereszd le belőle a cuccot.

Töltsd tele friss benzinnel a tankot. Gyújtás nélkül rugdosd meg párszor, aztán utána gyujtás rá, és akksiról indítsd.

Ja, előtte a gyertyát is vedd ki, és ha kell, tisztítsd meg.

2016. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!