Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 116i? Jó választás F...

BMW 116i? Jó választás F Astra után?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

19 éves fiú vagyok, és autó vásárlás előtt állok. Tetszenek a 116os BMW-k, és szeretnék venni egyet. A benzinesre gondoltam, mivel nem mindig vagyok otthon, és olyankor a garázsban állna. milyen tapasztalatok vannak? Mennyire szerviz igényes? Eddig egy 94és F astraval nyomultam :) kb 8000EU lenne a keret, max 9000. Ennyivel lehet szép darabot kapni, 2007utánit? Tipushiba? Olvastam valamit a különböző motorokrol, de sajnos hajon vagyok, itt még tiltva van szinte minden oldal. Hálás lennék, ha valaki segítene, eligazitana.


2016. máj. 5. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Valóban voltak belőle elég beteges szériák, de nem vagyok BMW-s szaki.

A környéken akinek volt, szabadult ahogy tudott tőlük.

Én hármast nézegetnék, ha már mindenáron BMW kell

2016. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DoLePaPa válasza:

Szia!

Én is egy F Astra után váltottam BMW re viszont én egy E46 320D re amivel teljes mértékben meg vagyok elégedve. mondjuk csak 20.000 km-t hajtottam bele és ez dízel viszont jol megy keveset eszik és bajom nincs vele. hogy mennyire szervizigényes auto a bmw az egy jo kérdés, attól függ milyet fogsz ki viszont ha baj van akkor elég mélyen zsebbenyúlós a dolog. A 116-al kapcsolatban nem tudok mit mondani sajnos de ha találsz egyet sok szerencsét hozzá!

2016. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kereskedésbe semmiképpen ne vegyél, másrészt a BMW az elég költséges, így vétel előtt vizsgáltasd be a kocsit. Gyengének nagyon gyenge lesz, de egy F astra után azért mégis jobb egy tucat BMW, mint egy Opel.
2016. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tomcatters ***** válasza:
47%
116i nem vennék ... sokkal jobb egy 118i vagy 120i . Azokkal sokkal kevesebb a baj allitólag :
2016. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi különös gondja a 116i-nek, de még így is sokkal jobban viszi a pénzt majd, csak az egyszerű szervizre gonolok), mint az F Astra.
2016. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Az 1-es BMW űrkorszak az F Astra-hoz képest.


Ezzel a motorral viszont elég vérszegény lesz a bömös, ráadásul a fenntartása sem F Astra szint lesz!


Ha ezek beleférnek nem fogsz csalódni, a nagyobb motort viszont erősen ajánlom, mondjuk 120-ast!

2016. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Astrához képest persze, de azért kze nincs egy 3-as vagy 5-ös BMW hez, legalábbis hangualtot tekintve.
2016. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!