Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is gáz, hogy a...

Szerintetek is gáz, hogy a mostani Mercedes személyautók ennyire egyformán néznek ki?

Figyelt kérdés

Megcsinálták az új S Mercedes-t. Abban volt ötlet, tök jól néz ki. Aztán az E és a C csak annyi lett, hogy kisebb és kisebb. És ennyi. :O


Eddig az összesnek volt egy önálló arculata. Össze nem lehetett őket téveszteni.


Vagy nektek tetszik, hogy ez így van? Vélemény az új Mercedes-ekről?



2016. máj. 6. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha már egyformaság akkor én az audit emelném ki...

De egyébként szép autók szóval engem nem zavar.

2016. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ja mert az 5-6-7 bmw es a3 a4 a5 a6 teljesen kulonbozik egymastol
2016. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszenek. Kifinomult, sportos eleganciával jellemezném őket. Nyílván van abban igazság hogy némely modell nagyon hasonlít egymásra, de ez más német autóknál is ugyanígy meg van. Azért aki kicsit jobban ért hozzá megtudja a modelleket különböztetni, a többi embernek meg csak szimplán tetszik modelltől függetlenül.
2016. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akinek C, vagy E osztály van, az örül neki, akinek S, az már nem annyira :)

De belül vannak a nagy különségek.

Onnan is látszik, hogy a C osztály eg női autó, hogy két külön bajuszkapcsoló van benne, a váltó meg középen, az E, S osztályba hagyományosan csak bal oldalt van egy kapcsoló, arról működik az index, ablaktörlő, stb, jobb oldali kar csak a váltó kapcsoló.

Mert az egyszeri hölgy tulajdonos, aki megkapja ballagásra a C osztályát, nehezen tudná megszokni ezt a Mercedes hagyományt.

2016. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyébként bejön a Mercedes dizájnja, de úgy vagyok vele, mint az Iphonnal, hogy tetszik, meg vágyom rá, de nem nekem találták ki, túl zárt világ a menürendszere, csak úgy mint Mercedest vezetni, feeling, de nem az én stílusom.

Én BMW-samsung párti vagyok.

2016. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

"Ha már egyformaság akkor én az audit emelném ki... "


Ez érdekes, mert pl az A4-et, A6-ot, és A8-at hátulról vagy oldalról is felismerem képről. Viszont a C, E, S osztályt lehetetlen, éppen 1-2 hete volt egy Merci teszt a totalcaron, ahol volt egy teszt, hogy el kell találni, hogy milyen Mercik vannak a képen, elég kevés embernek sikerült. Tény hogy gyönyörűre sikerült az S osztály, de nem kellett volna a C és az E is olyan legyen. Nem is értem miért vesz már valaki S osztályt, az E is pont úgy néz ki, és mindent tud az E is amit ma az autóipar tud.

Amúgy ez a kinézetes dolog nem újdonság a Mercinél, nézzetek csak meg egy W116, W126 és W123-mas Mercedest, külön képeken.

2016. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki benne ül szerintem annak totál mindegy. :D
2016. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!