Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 es jogosítvány mennyibe...

A2 es jogosítvány mennyibe kerül? (lent)

Figyelt kérdés

Még nem rendelkezem semmilyen jogosítvánnyal viszont szeretnék motorozni és érdeklődnék azoktól kik már megcsinálták vagy csak ismerik, hogy kb mennyibe kerül egy teljes A2 es jogosítvány.

19F



2016. máj. 6. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én most iratkoztam be. Én olyan 90 rugót számolok. De már maga a motoros ruha (ami kötelező) 150+ ezer.
2016. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés hányadikra sikerül az is.
2016. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly 110-be állt meg úgy hogy mindenből elsőre átmentem (elsősegélyt nem kellett csinálnom). Nézz körül a környékeden lévő autósiskolák árlistáin. Már szinte mindenhol fizethetsz részletben.
2016. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a legtöbb helyen adnak motoros felszerelést is de pl bukósisakot érdemes sajátot venni (nem kellemes egy agyonhasznált agyonizzadt bukót a fejedre húzni)
2016. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kitől és hogy milyen megbízható forrásból veszed. A lényeg hogy be legyen jegyezve mert most már sajnos ellenőrzik. Olyan 250-300 ezer körül van szerintem. De ha még nincs semmilyen jogsid akkor irány a tanfolyam, már csak a kresz miatt is.
2016. máj. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!