Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy fiat panda...

Szerintetek egy fiat panda 2006 os active sárga az jó egy fiúnak? Vagy lányos? Szerintem nagyon cuki autó. Csak félek h lányos.

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 21:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igazából a forma világ miatt mondtam hogy cuki. ,egy jól néz ki benne a plüss meg ilyenek. nekem nagyon tetszik. most ez nem tudom miért ilyen fura. egy fiú nem beszélhet így? nem tudtam hogy vannak kan szavak? xD
2016. máj. 6. 22:59
 12/22 Beviz Elek ***** válasza:

Egyébként a Fiat 500 szerintem jobb minden téren:

[link]


Leszállok a témáról ígérem :D


Lehet hogy ez csak az én h lyeségem, de nem használok olyat hogy: pasi, cuki, üccsi (ütcsihh?) és most hirtelen nem jut eszembe más, de biztos van még.

2016. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
e beteg vagy xD még mindig nem tom mi a baj am a fiat pandával xD de ez tényleg beteg xD
2016. máj. 6. 23:14
 14/22 anonim ***** válasza:
A linkelt kocsi már olyan cukiiiii hogy kockacukor helyett mehet a kávéba is. :D
2016. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


tessék . ez milyen jól néz ki , meg ez :) naon kis aranyos autó sztem. egy plüsshátra oszt csá.

2016. máj. 6. 23:27
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez úgy is épp éhes. :D

[link]

2016. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Beviz Elek ***** válasza:

Maga a Panda mellékes, inkább az hogy egy férfi lecukiz egy autót. A cuki egy csajos szó a cicákra, a rózsaszín körmökre, a baglyos telefontokra. Ha nőkről van szó, haverokkal beszélgetve gondolom te sem azt mondod hogy a "kedvesem", hanem hogy a "csajom".


Hogy ennyi pofázás után a kérdésre is válaszoljak, a Panda az nem pont egy férfias autó. Én speciel szeretem az autómat, tehát nem elég hogy elvigyen A-ból B-be, valamelyest a személyiségemet tükrözi, ezért nem egy kis szappantartó hanem egy szedán (nem, nem akkora hajó hogy növesszem a kolbászt, átlagos). A kocsi természetesen állandóan módosul, de már eléggé a stílusomhoz van alakítva, 100% a kan tulaj, ez így a jó.


Ha nem szedánom lenne, akkor egy kis(ebb) méregzsák, az Focus (új), Fiesta (új), Civic, Corolla, Leon, tehát amiknek van gyári sport verziója/szép az alap amiből építkezhetsz.


A Panda, Ka, Yaris, Aygo, Punto maradjon a csajoknak. Láttam sportos, ültetett, fekete és sötétített Yarist, az csajos maradt, a Panda is maradna.

2016. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"Ha nőkről van szó, haverokkal beszélgetve gondolom te sem azt mondod hogy a "kedvesem", hanem hogy a "csajom"."


nem szoktam sokat nőkről beszélgetni a haverokkal. nincs barátnőm. amúgy nekem nem kell sedan. soha nem tetszettek azok az autók.

2016. máj. 6. 23:55
 19/22 A kérdező kommentje:
jah, am ha lenne valakim kedvesemnek hívnám mások elött, mert a csajom az személytelen nem is tudom milyen. a kedvesem az meg azt is mutatja hogy mennyire szeretem. és ha valaki beszólna? Leszarom, sőt megmondanám neki hogy igen, ő a kedvesem, ha baja van vele akkor mondja ki a szemembe.
2016. máj. 6. 23:57
 20/22 Beviz Elek ***** válasza:
50%

Eszemben sincs rábeszélni a szedánokra.


Ha nem látom a búrádat és bevágsz elém egy "cuki" Pandával, akkor azt mondom hogy h lye p csa. Ha elém vágsz ezzel, akkor azt mondom hogy k csog boyracer. Inkább legyen a második:D


[link]


Ettől függetlenül szíved joga, nem bánom ha Pandázol, csak válaszoltam hogy melyik tünteti el a golyóidat.

2016. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!