Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj hogy Power nyelv nélkül...

Baj hogy Power nyelv nélkül használnám a motort?

Figyelt kérdés

Volna egy Yamaha YZ 125-ös motorom, eltört a power nyelv teljes generál lesz most a motornak ,hétfőn lesz vitetve Nicasiloztatni új dugó, ami kell .

De Power nyelvet Magyarországon nem találok főleg jobbost illetve balost hozzá, baj hogy anélkül lesz használva x ideig ?

Régen volt Aprilia RS125-öm ,ahoz se találtam egy ideig ,kb 1 hónapig, majd leblankoltam teljesen zárt lett a szelep helye, nem vettem észre sok különbséget max hogy többet evett meg talán kicsit gyengébb volt alsó tartományban .

Több baj így nem lehet ,nem ?



#Aprilia #Yamaha #henger #szelep #2T #dugattyú #Nicasil #powernyelv #póverszelep #póver
2016. máj. 6. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A motornak nem lesz baja, de te nem fogod szeretni, mert olyan döglött lesz alul hogy inkább leszállnál és megtolnád a motort hogy menjen.
2016. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!